A fociszombat eredményei: Abrahám első gólja KFC-mezben három pontot jelentett a Komáromnak

1

Karol Scholtz illusztrációs felvétele

Szombaton három meccset játszottak a honi második vonalban.

Vezetett a Slovan-fakó Komáromban, de a félidei pihenőig Nguidjol duplájával fordítottak a hazaiak. A fővárosiak csikócsapata fordulás után egyenlített, Patrik Abrahám 75. percben szerzett első gólja KFC-mezben három pontot jelentett Németh Szilárd védencei számára.A mérkőzést két 11-es tarkította. Győzelmükkel egyébként a „violák” bebiztosították II. ligás tagságukat.

KFC Komárom–Slovan Bratislava jun. 3:2 (2:1), g.: Nguidjol (40., 45. – 11-esből), Abrahám (76.), ill. Schlossár (13.), Rosenberger (59. – 11-esből).

MFK Tatran Liptovský Mikuláš–FK Poprad 2:0 (0:0), g.: Bartoš (57.), Gerát (76.).

FC Košice–MFK Skalica 1:0 (0:0), g.: Pačinda (90. – 11-esből).