A fociszombat eredményei: Az egyházkarcsai Érsek Ádámnak 17 perc kellett a triplához

12

Cséfalvay Á. András fotói a Gúta - Nagysurány (1:2) mérkőzésen készültek - További képekért kattints a fotóra!

A nyugat-szlovákiai Tipos III. ligában a végeken kullogó garamkálnaiak legyőzték a galántaiakat, Marcelházán gólínségben szenvedtek a két csapat futballistái, az érsekújváriaknak nem termett babér hazai pályán.

A nyugat-szlovákiai V. liga Délkeleti csoportjában vendéglátóként buktak a párkányiak és a gútaiak.

A nyugat-szlovákiai V. liga Déli csoportjában az egyházkarcsaiak osztálykülönbséggel győzték le a mezőny kisudvarnoki sereghajtóját, az éllovas sopornyaiak otthonából négygólos vereséggel tértek haza a légiek.

Az AG Sport (VI.) ligában sorozatban harmadik meccsüket nyerték, ismét tabellaszomszédot fektettek két vállra az izsapiak.

A VII. liga Déli csoportjában Hegyétén 45 perc után vesztésre álltak, a második félidőben fordítottak, három pontot raboltak a nagyudvarnokiak.

A VII. liga Déli csoportjában Medvén érvényesült a papírforma, győztek a csilizradványiak.

Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 14. forduló:

Érsekújvár–Pov. Bystrica 0:3 (0:1), g.: Twasam (27.), Slávik (60. – 11-esből), Gajdošík (89.).

Marcelháza–FC ViOnZl. Moravce – Vráble B 0:0.

Garamkálna–Galánta 1:0 (0:0), g.: Dávid (81.).

Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 14. forduló:

Gúta–Šurany 1:2 (1:1), g.: Pavlík (25.), ill. Fehervári (3., 29. – 11-esből).

Párkány–Negyed 2:3 (1:1), g.: Balog (44.), Molnár Péter (58.), ill. Hadža (31., 61.), Moťovský (79.).

Nyugat-szlovákiai V. liga, Déli csoport, 14. forduló:

Egyházkarcsa–Kisudvarnok 5:2 (5:1), g.: Érsek (3., 15., 20.), Klech (22. – öngól), Bögi (29.), ill. Mészáros (23.), Lelkes (50.).

Šoporňa–Lég 4:0 (2:0), g.: Penciak (4.), Haberland (33.), Vörös (47.), Helész (64. – öngól).

DS AG Sport (VI.) liga, 13. forduló:

Ekecs-Apácaszakállas–Diósförgepatony 1:3 (1:2), g.: Lukovics (15.), ill. Csápai (2., 85.), Nagy (37.)

Izsap–Felsőpatony 1:0 (0:0), g.: Dóka (76.).

DS VII. liga, Déli csoport, 13. forduló:

Szap-Csiliznyárad B–Padány 2:1 (2:1), g.: Navrátil (3.), Csicsay (36.), ill. Balogh (20.).

Csilizradvány–Királyfiakarcsa 2:2 (2:1), g.: Jancsó (5. – 11-esből), Gaál (33.), ill. Gulázsi (24.), Méhes (63.).

Hegyéte–Nagyudvarnok 2:5 (2:1), g.: Bertók (18.), Miháldy (39. – öngól), ill. Oláh (37.), Lavu (60.), Fajner (72.), Szabó (79., 82.).