A fociszombat eredményei: Bardejovban három somorjait büntetett piros lappal a a bíró...

2019. március 9. - 19:44 | Sport

A II. ligában a Bardejov vendégeként nem termett babér a somorjaiaknak.

Fotók: Cséfalvay Á. András – további fotókért kattints!

A 45. percben a somorjaiak kapusa, Matúš Ružinský büntetőt hárított. A játékvezető három somorjai játékost büntetett piros lappal!? Az emberelőnyben játszó hazaiak egyébként a 90. percben szerezték három pontot érő találatukat.

A III. ligában a sereghajtó érsekújváriak kétgólos vereséget szenvedtek az éllovas Púchov otthonában.

A IV. liga délkeleti csoportjában meglepetésre vendéglátóként buktak a marcelházaiak. A gútaik hazai kudarca hatványozta a Komáromi járást képviselő csapatok szomorú szombatját.

Az V. liga keleti csoportjában az első félidőt az ekeliek nyerték, de a járási rangadón a hetényiek diadala került a krónikába.

AG Sport (VI.) ligában Balonyon és Izsapon is 1:1-es döntetlennel ért véget a bajnoki párharc. Érdekességnek számít, hogy mindkét helyszínen a hazaiak büntetőből profitáltak.

FOTÓK: Balony – STK Somorja (AG SPORT VI. liga, 16. forduló)

II. liga, 18. forduló:

Partizán Bardejov–FC STK Fluminense Somorja 1:0 (0:0), g.: Berežný (90.).

Odeva Lipany–MFK Skalica 0:0.

Tatran Prešov–FK Poprad 1:3 (1:0), g.: Špilár (27.), ill. Zekucia (53.), Šesták (60. – 11-esből), Kukoľ (80.).

Tatran Lipt. Mikuláš–Inter Bratislava 2:1 (0:0), g.: Bartoš (79., 82.), ill. Damien Clément Marie (61.).

Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 16. forduló:

Pov. Bystrica–Malženice 0:2 (0:0), g.: Rehák (73. – 11-esből), Vantruba (75.).

Púchov–Érsekújvár 2:0 (1:0), g.: Michlík (37.), Krčula (61.).

Garamkálna–N. Mesto n/V. 0:0.

Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 16. forduló:

Gúta–Tovarníky 0:1 (0:0), g.: Candrák (70.).

Marcelháza–Kozárovce 0:1 (0:0), g.: Sperka (56.).

Nyugat-szlovákiai V. liga, keleti csoport, 16. forduló:

FK Activ Nagykeszi–Ipolyszalka 4:0 (3:0), g.: Banda (22.), Turza (27., 41.), Csonka (71.).

Ekel–Hetény 1:3 (1:0), g.: Halász (32.), ill. Blaho (59., 85.), Šebők (67.)-