A fociszombat eredményei: Győzött a KFC, két zselízi találat a 90. percben

1

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

A II. ligában hazai pályán a komáromiak Pastorek duplájával fektették két vállra a zsolnai MŠK B csapatát.

A nyugat-szlovákiai Tipos III. ligában az újonc Častkovce otthonában raboltak pontokat az érsekújváriak. Kétgólos hátrányból mentettek pontot a garamkálnaiak, mezükben Vida a 90. percben egyenlített.

A nyugat-szlovákiai IV. liga Délkeleti csoportjában Párkányban diadalmaskodtak az ógyallaiak.

A nyugat-szlovákiai V. liga Déli csoportjában a bősiek döntetlennel kezdtek mátyusföldi ellenfelük pályáján.

A nyugat-szlovákiai V. liga Keleti csoportjában hat gól, pontosztozkodás került a jegyzőkönyvbe Zselízen, ahol a hazaiak a 90. percben kétszer is betaláltak a tardoskeddiek kapujába.

II. labdarúgóliga, 2. forduló:

KFC Komárom–MŠK Žilina B 2:0 (0:0), g.: Pastorek (52., 57.).

Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 1. forduló:

Častkovce–Érsekújvár 1:2 (0:0), g.: Kurín (75. – 11-esből), ill. Marík (46.), Adámik (61.).

Garamkálna–Považská Bystrica 2:2 (0:2), g.: Cleber Silva Nascimento (59. – 11-esből), Vida (90.), ill. Slávik (18., 32.).

Nyugat-szlovákiai IV. liga, Délkeleti csoport, 1. forduló:

Tovarníky–Šurany 1:0 (0:0), g.: Candrák (85.).

Párkány–Ógyalla 0:2 (0:0), g.: Eduard Horáček (62., 66.).

Nyugat-szlovákiai V. liga, Déli csoport, 1. forduló:

Šoporňa–Bős 1:1 (0:1), g.: Prešnajder (61.), ill. Bartal (41.).

Nyugat-szlovákiai V. liga, Keleticsoport, 1. forduló:

Pozba–Podhájska 1:1 (0:0), g.: Sásik (85. – 11-esből), ill. Nagy (55.).

Zselíz–Tardoskedd 3:3 (1:1), g.: Gonda (9.), Burín (90.), Smiknya (90. – 11-esből), ill. Šimonek (45.), Szikora (77., 79.).