A fociszombat eredményei: Három piros lap Kisudvarnokon

A Tipos III. ligában remek rajtot vettek, Nagymegyeren három pontot raboltak a sereghajtó negyediek, akik fél év eltelte után örültek bajnoki meccsen győzelemnek. Ugyancsak jó rajtot vettek a kiesési zónából menekülő érsekújváriak.

Az AG Sport Ligában három piros lap tarkította a Kisudvarnok–Ekecs-Apácaszakállas összecsapást. A hazaiak már a 9. percben 10 főre fogyatkoztak, majd a vendégek gyűjtöttek be fordulás után két piros lapot. Csákányból vereséggel tértek haza az éllovas csenkeiek. Osztálykülönbséggel győztek a felsőpatonyiak, vendéglátóként buktak az izsapiak.

A VII. ligában Patonyréten pontosztozkodás került a jegyzőkönyvbe.

Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 35. forduló:

Érsekújvár–Topoľčany 3:0 (1:0), g.: Yannick Georges Nlomngoi (42. – ömgól), Kráľ (52.), Ešek (60.).

Dubnica–Púchov 1:1 (1:1), g.: Jakúbek (40. – 11-esből), ill. Gamboš (15.).

Nagymegyer–Negyed 0:1 (0:0), g.: Královič (82.).

Dunaszerdahely, AG Sport liga, 16. forduló:

Kisudvarnok–Ekecs-Apácaszakállas 1:1 (0:1), g.: Ravasz (52.), ill. Vörös Gábor (42. – 11-esből).

Izsap–Hegyéte 1:2 (0:1), g.: Juhász (90.), ill. Dosztig (18., 61.).

Csákány–Csenke 1:0 (0:0), g.: Varju (80.).

Felsőpatony–Pozsonyeperjes 3:0 (2:0), g.: Straka (23., 44. – 11-esből), Sakál (85.).