A fociszombat eredményei: Jól hajráztak, három pontot zsákmányoltak a komáromiak

A Nyugat-szlovákiai Régióbajnokságban az ímelyiek egygólos sikere került a jegyzőkönyvbe Gútán (fotóinkon).

A II. ligában a komáromiak a végjátékban szerezték három pontot érő találatukat Homonnán.

A III. liga Nyugati csoportjában osztálykülönbséggel nyertek a galántaiak.

A Nyugat-szlovákiai V. liga Délkeleti csoportjában házigazdaként győzött a Pozba, vendéglátóként buktak a negyediek.

Az AG Sport (VII. ligában) a három szombati meccsen csupán egy pontot szereztek a hazaiak.

A VIII. liga A csoportjában Medvén gól nélküli döntetlennel fejeződött be a csilizköziek párbaja .

A VIII. liga B csoportjában a nagymagyariak gólarányt javítottak a csenkeiek vendégeként.

Eredmények:
II. LIGA, 20. forduló:
FK Humenné–KFC Komárom 1:2 (0:0), g.: Kranthove (88.), ill. Druga (71.), Bayemi (90.+1.).
Slavoj Trebišov–FK Rača 0:0.
MŠK Púchov–Slovan Bratislava B 1:0 (1:0), g.: Martinček (45.) – félbeszakadt.
FK Dubnica nad Váhom–Spartak Myjava 2:2 (0:2), g.: Babovič (51., 90.+3. – 11-esből), ill. Olejník (13.), Pekár (28.).

III. LIGA, NYUGATI CSOPORT, 17. forduló:
Galánta–Inter Bratislava 3:0 (0:0), g.: Radványi Viktor (53., 79.), Cehula (67.).
Martin–Bánová 1:2 (0:1), g.: Barčík (55.), ill. Gluvič (3.), Bielik (89.).
Vrakuňa–Nové Mesto nad Váhom 0:3 (0:1), g.: Jurkovič (31. – öngól), Koberčík (74.), Šebek (82.).

NYUGAT-SZLOVÁKIA, IV. MEVA LIGA, 16. forduló:
Lehota pod Vtáčnikom–Kozárovce 4:1 (3:0), g.: Kozák (10.), Peciar (21.), Matuškovič (44.), Januška (57.), ill. Drienovský (63. – 11-esből).
Boleráz–Pata 0:0.
FC Nitra–Lednické Rovne 0:1 (0:0), g.: Lipták (60.).
Trebatice–FC ViOn Zlaté Moravce B 1:0 (1:0), g.: Konečný (2.).
Gúta–Ímely 1:2 (1:1), g.: Iszakov (14.), ill. Olen (25., 68.).

NYUGAT-SZLOVÁKIAI V. HUMMEL LIGA, DÉLKELETI CSOPORT, 16. forduló:
Pozba–Zsitvabesenyő 2:0 (1:0), g.: Pajdučák (45.), Zoller (87.).
Negyed–Šoporňa 1:2 (0:0), g.: Moťovský (49.), ill. S. Jánošík (57.), Mészáros (81.).

DUNASZERDAHELY, VII. (AG SPORT) LIGA, 16. forduló – szombat:
Izsap–Nagypaka 0:4 (0:3), g.: Andrássy (24.), Vanek (38., 41.), Szabo (57.).
Kisudvarnok–Szap 1:1 (0:1), g.: Vass (70. – 11-esből), ill. Jakus (43.).
Gelle–Csallóközkürt 0:1 (0:0), g.: Pongrácz (86. – öngól).

VIII. liga, A CSOPORT, 16. forduló:
Medve–Csilizradvány 0:0.
B CSOPORT, 16. forduló:
Csákány–FK Nagymagyar 0:4 (0:3), g.: Mezzei (17.), Grello (36.), Rigó (41.), Lamos (58.).