A fociszombat eredményei: Kassán megőrizte veretlenségét a KFC, de Szőcs László a végjátékban kipontozódott

2022. augusztus 6. - 20:38 | Sport

A II. labdarúgóligában Kassán döntetlenezett a Radványi-legénység. A KFC csapatkapitányát, Szőcs Lászlót a hosszabbításban  kiállította a játékvezető.

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

A III. liga Nyugati csoportjában hazai pályán buktak a vágsellyeiek, vendégként három pontot szereztek a nagyölvediek.

A Nyugat-szlovákiai IV. ligában Marcelházán osztálykülönbséggel diadalmaskodtak a lévaiak.

A Nyugat-szlovákiai V. liga Délkeleti csoportjában súlyos vereséggel rajtoltak el a negyediek, Zselízen három pontot raboltak a nádszegiek, vendéglátóként taroltak a párkányiak.

Az AG Sport VII. ligában a három szombati meccsen a házigazdék erejéből csupán egy pontra futotta. A pozsonyeperjesiek Vásárúton gyűjtötték be a három pontot, a balonyiak az ekecs-apácaszakállasiak vendégeként győzelemmel kezdték a pontvadászatot.

A VIII. liga Déli csoportjában vereséggel nyitottak a csallóköztárnokiak.

A VIII. liga Keleti csoportjában szárnyaltak, hatot vágtak ellenfelüknek a csákányiak.

II. LIGA, 4. forduló:

FC Košice–KFC Komárom 0:0.

III. LIGA NYUGATI CSOPORT, 1. forduló:

Sereď–Vrakuňa 4:0 (1:0), g.: Janso (29.), Lavrinčík (55. – öngól), Remeň (62.), Vantruba (83.).

RSC Hamsik Academy Banská Bystrica–Garamkálna 1:1 (0:0), g.: Kapor (54.), ill. Filip Škrteľ (49.).

Vágsellye–Bánová 0:1 (0:0), g.: Mráz (88.).

Martin–Nagyölved 0:1 (0:1), g.: Orávik (38.).

NYUGAT-SZLOVÁKIA, IV. LIGA (RÉGIÓBAJNOKSÁG), 1. forduló –Marcelháza–Léva 0:4 (0:2), g.: Kupča (32.), Petrík (44.), Jakubík (60.), Švirik (83.).

A Lednické Rovne–FC Nitra mérkőzés elmaradt.

NYUGAT-SZLOVÁKIAI V. LIGA, DÉLKELETI CSOPORT, 1. forduló: Šoporňa–Negyed 5:0 (4:0), g.: Hutaj (27., 47.), Jánošík (39.), Bombicz György (41. – öngól), Krajča (53.).

Zselíz–Nádszeg 0:1 (0:0), g.: Polák (59.).

Párkány–Naszvad 5:0 (1:0), g.: Mánya (6., 75.), Ďuráč (48.), Záborský (53.), Dibúz (70.).

Tovarníky–Podhájska 2:0 (2:0), g.: Švajlen (25.), Vaňo (44.).

DUNASZERDAHELY, AG SPORT (VII.) LIGA, 1. forduló:

Vásárút–Pozsonyeperjes 1:2 (1:0), g.: Juhos (19.), ill. Rácz (55.), Németh (80.).

Ekecs – Apácaszakállas–Balony 0:3 (0:2), g.: Vörös (19.), Csicsay (33.), Szeghy (64.).

Királyfiakarcsa–Baka 2:2 (1:1), g.: Ravasz (54.), Pázmány (6.), ill. Hegedűs (10.), Kálmán (77.).

VIII. LIGA, A CSOPORT, 1. forduló:

Csallóköznádasd–Csilizradvány 2:4 (0:1), g.: Posvanc (60.), Tatai (70.), ill. Karácsony (8.), Zsoldos (51.), Jancsó (55.), Szegi (87.).

VIII. LIGA, B CSOPORT, 1. forduló:

FK Nagymagyar–Csallóköztárnok 2:3 (2:2), g.: Stifter (26.), Keszőcze (42.), ill. Csölle (36.), Tóth (40.), Bittera (85.).

Csákány–Diósförgepatony B/Felsőpatonyrét 6:1 (1:1), g.: Baláž (30.), Rigó (59.), Seregi (61.), Partl (67., 75.), Študent (81.), ill. Márkus (44.).