A fociszombat eredményei: Már az első félidőben nyertek a komáromiak, újabb bősi győzelem

2022. szeptember 17. - 21:45 | Sport

A II. ligában felállhatott a dobogó legalsó fokára a Komárom, amely fontos győzelmet aratott Dubnicán. A Radványi-legénység már az első félidőben eldöntötte a mérkőzés végkimenetelét. Kikapott Tőketerebesen, így bukta az első helyet a Košice. A vezetést a Prešov vette át, amely sima győzelmet aratott Pozsonyban, a Slovan B csapata ellen.

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

A III. ligában újfent győzni tudott az Érsekújvár, ezúttal a Vereknye vendéglátójaként.

A Nyugat-Szlovákiai IV. ligában továbbra is nyeretlen és gólképtelen a Marcelháza, amely az aranyosmaróti B csapattól kapott egy ötöst hazai pályán. A bősiek viszont otthon tartották a három pontot a Trebatice ellenében.

A Nyugat-Szlovákiai V. liga délkeleti csoportjában hazai pályán buktak az udvardiak, a pozbaiak viszont egy ötössel küldték haza a zselízieket.

A Nyugat-Szlovákiai VI. liga déli csoportjában Légen aratott sima győzelmet az Egyházkarcsa.

Az AG Sport ligában Vásárúton buktak a királyfiakarcsaiak, a balonyiak pedig többek közt Vida mesterhármasának köszönhetően hatot rúgtak Kisudvarnokon.

A VIII. liga A csoportjában nem született gól Csilizradványon, a B csoportban pedig a diósförgepatonyiak B csapata otthon tartotta a három pontot.

A szombati eredmények:

II. labdarúgóliga, 10. forduló:

MŠK Púchov – FK Pohronie 0:1 (0:1), g.: 40. Slovák (öngól)

Spartak Myjava – MŠK Považská Bystrica 2:2 (1:1), g.: 11. Olejník, 66. Pekár – 26. Demjan, 74. Nagy

ŠK Slovan Bratislava B – 1. FC Tatran Prešov 0:3 (0:2), g.: 22., 37. Dolný, 56. Jendrek

FK Dubnica nad Váhom – KFC Komárom 0:2 (0:2), g.: 27. Tóth, 36. Németh

Slavoj Trebišov – FC Košice 3:1 (1:1), g.: 41. Špak, 73. Bajtoš, 90. Ikugar – 35. Jakúbek

III. LIGA NYUGATI CSOPORT, 7. forduló:

Nové Mesto nad Váhom – Podkonice 0:0

Martin – Častkovce 0:1 (0:0), g.: Jibril

Érsekújvár – Vrakuňa 2:1 (2:1), g.: 4. Doktorík, 21. Gažo – 24. Bobek

Vágsellye – Hamsik Academy 1:0 (1:0), g.: 37. Kochan

NYUGAT-SZLOVÁKIA, IV. LIGA (RÉGIÓBAJNOKSÁG), 7. forduló:

Marcelháza – FC ViOn Zlaté Moravce B 0:5 (0:3), g.: 23. Grác, 28. Zrubec, 34. Belmenen, 48. Zrubec, 72. Čaládi

Bős – Trebetice 2:0 (0:0), g.: 58. Zsigmond, 68. Blaško (öngól)

NYUGAT-SZLOVÁKIAI V. HUMMEL V. LIGA, DÉLKELETI CSOPORT, 7. forduló:

Udvard – Šurany 1:2 (1:1), g.: 34. Kráľ – 25. Zelenák, 67. Komora

Šoporňa – Zsitvabesenyő 3:0 (2:0), g.: 10. Andódi, 11. Jánošík, 80. Mészáros

Pozba – Zselíz 5:0 (1:0), g.: 26. Sásik, 53., 68. Janúrik, 74. Szűcs, 90. Pajdučák

NYUGAT-SZLOVÁKIA, VI. LIGA, DÉL, 7. forduló:

Lég – Egyházarcsa 0:3 (0:1), g.: 3. Kása, 61. Pónya, 64. Bögi

DUNASZERDAHELY, VII. (AG SPORT) LIGA, 7. forduló:

Nagypaka – Szap 1:1 (1:1), g.: 41. Urban – 25. Bartalos

Vásárút – Királyfiakarcsa 1:0 (1:0), g.: 10. Losonszki

Kisudvarnok – Balony 1:6 (1:1), g.: 28. Megyeri – 18., 34., 72. Vida, 34. Gerhát, 79., 87. Vörös

VIII. liga, A CSOPORT, 7. forduló:

Csilizradvány – Medve 0:0

B CSOPORT, 7. forduló:

Diósförgepatony B/Felsőpatonyrét – Tejfalu 2:1 (1:0), g.: 5. Fatona, 66. Rigó – 55. Kálmán