A fociszombat eredményei: Párkányban Bujka Nicolas volt nagymegyeriek aduásza

2022. április 2. - 19:50 | Sport

A II. ligában a komáromiak döntetleneztek erdőháti ellenfelük otthonában.

Cséfalvay Á. András felvételei az Izsap-Gelle mérkőzésen készültek - Továbbiakért kattints!

A III. ligában Vágsellyén már a 6. percben „beállt” a végeredmény, a garamkálnaiak három pontot zsákmányoltak a cipőgyáriak vendégeként.

A Nyugat-szlovákiai IV. liga Délkeleti csoportjában a termálosok Párkányban zajló párbaján gólarányt javítottak a nagymegyeriek. A győztesek mezében húsz perc leforgása alatt triplázott Bujka Nicolas, aki tavasszal vendégjátékosként erősíti a Nagymegyer csapatát.

A Nyugat-szlovákiai V. liga Déli csoportjában vendéglátóként buktak a pozsonyeperjesiek.

A Nyugat-szlovákiai V. liga Keleti csoportjában Pozbán nem láttak gólt a nézők, a zselíziek három ponttal gyarapították gyűjteményüket.

Az AG Sport (VI.) ligában kétgólos hátrányból fordítottak, a 90. percben a győzelmet jelentő találatot is megszerezték a nyékvárkonyiak. Érdekesnek találtuk, hogy a győztesek három gólját a Kósa fivérek, Dávid (2x) és Mihály szerezték. A gelleiek mezében Szerencsés Zoltán mindkét kapuba betalált...

A VII. ligában a sereghajtó nagyudvarnokiak immár vendégként sem nyeretlenek.

II. LIGA, 23. forduló:

Slovan Bratislava B–MŠK Žilina B 2:1 (1:1), g.: Čerepkai (18.), Božik (87.), ill. Gomola (15.).

Humenné–FK Dubnica nad Váhom 1:1 (0:0), g.: Streňo (77.), ill. Babovič (72.).

MFK Skalica–KFC Komárom 1:1 (0:1), g.: Voleský (55.), ill. Horodnik (26.).

TIPOS III. LIGA, NYUGAT-SZLOVÁKIA, 21. forduló:

Partizánske–Garamkálna 2:3 (2:1), g.: Olach (11. – 11-esből, 28.), ill. Borsuk (5. – 11-esből, 59.), Ivanov (74.).

Érsekújvár–Malženice 0:0.

Myjava–Častkovce 2:1 (1:0), g.: Takáč (13. – öngól), Pekár (55. – 11-esből), ill. Sládek (46.).

Vágsellye–Nové Mesto nad Váhom 1:0 (1:0), g.: Hlavatovič (6. – 11-esből).

Považská Bystrica–Léva 6:1 (2:0), g.: Slávik (23.), Kucharčík (26.), Fabuš (51., 67.), Gamboš (59.), Begáň (85.), ill. Jakubík (87.).

NYUGAT-SZLOVÁKIA, IV. LIGA, DÉLKELETI CSOPORT, 19. forduló –

Párkány–Nagymegyer 0:4 (0:3), g.: Bujka (23., 33., 43.), Barna (63.).

NYUGAT-SZLOVÁKIA, V. LIGA, DÉL, 21. forduló:

Pozsonyeperjes–Kismácséd 1:4 (0:2), g.: Molnár (80. – 11-esből), ill. Schiffer (3.), Gányovics (23.), Hindák (52., 61.).

NYUGAT-SZLOVÁKIA, V. LIGA, KELET, 21. forduló:

Zselíz–Dulovce 3:0 (1:0), g.: Dobiaš (34., 64.), Gatial (57.).

Pozba–Lipová 0:0.

DUNASZERDAHELY, AG SPORT (VI.) LIGA, 20. forduló:

Nagypaka–Királyfiakarcsa 2:2 (1:1), g.: Hudec (38.), Chamilla (53. – 11-esből), ill. Hervay Andreas (3., 69. – 11-esből).

Nyékvárkony–Kisudvarnok 3:2 (1:2), g.: Kósa Dávid (45., 90.), Kósa Mihály (82.), ill. Bazsó (13.), Lavu (26.).

Izsap–Gelle 1:1 (0:1), g.: Szerencsés Zoltán (76. – öngól), ill. Szerencsés Zoltán (45.).

VII. LIGA, 20. forduló:

Medve–Csákány 6:2 (4:2), g.: Kántor (2.), Mátis (16. – 11-esből), Bugár (22. – öngól), Almáši (28.), Krázel (54.), Zsoldos (83.), ill. Kiss (14.), Rigó (25. – 11-esből).

Csallóköztárnok–Diósförgepatony B/Felsőpatonyrét 2:0 (2:0), g.: Gálffy (15.), Tóth Árpád (29.).

Sárrét/Vitény–Nagyudvarnok 1:2 (1:0), g.: Fördős (20.), ill. Oláh (60. – 11-esből, 89.).