A fociszombat eredményei: Pontosztozkodás Komáromban

1

Karol Scholtz illusztrációs felvétele

A szezonnyitóhoz hasonlóan a 2. fordulóban ismét hazai pályán szerepeltek komáromiak, ezúttal azonban elmaradt a remélt győzelem, a zsolnai MŠK-fakó elleni összecsapáson csupán egy ponttal gyarapította gyűjteményét a Radványi-legénység.

Domonkos szerzett vezetést a „violáknak”, de a hajrában a vendégek egyenlítettek.

A kelet-szlovákiai riválisok kassai derbijén is pontosztozkodás került a jegyzőkönyvbe. A DAC-ban is megfordult rutinos Pačinda büntetőből kezdte a gólgyártást, de Hamuľák a 38. percben válaszolt, s fordulás után az eredmény már nem változott. Púchovban a Bardejov a 90. percben da Silva góljával egyenlített.

II. labdarúgóliga, 2. forduló:

KFC Komárom–MŠK Žilina B 1:1 (1:0), g.: Domonkos (21.), ill. Leitner (85.).

MŠK Púchov–Partizán Bardejov 1:1 (0:0), g.: Chribík (54.), ill. Da Silva (90.).

Slavoj Trebišov–MŠK Námestovo 1:0 (1:0), g.: Rypak (20.).

FC Košice–FK Humenné 1:1 (1:1), g.: Pačinda (31. – 11-esből), ill. Hamuľák (38.).