A fociszombat eredményei: Somorjai vereség az éllovas otthonában

2023. március 4. - 17:58 | Sport

A II. ligában a somorjaiaknak nem termett babér az éllovas prešovi Tatran vendégeként. A hazaiak már a negyedik percben vezetéshez jutottak, a 7. percben 2:0-ra növelték előnyüket. A csallóköziek a hosszabbításban szerezték a becsületgólt.

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

A III. liga Nyugati csoportjában vendéglátóként folytatódott az érsekújváriak immár fél éve tartó nyeretlensége. A Nyitra-partiak hazai környezetben négygólos vereséggel zárták a tavaszi nyitányt.

II. LIGA, 19. forduló:

Tatran Prešov–FC STK 1914 Somorja 2:1 (2:0), g.: Dolný (4.), Sokol (7.), ill. Szabó (90.+3.).

MŠK Považská Bystrica–FC Petržalka 1:1 (0:1), g.: Slávik (63. – 11-esből), ill. Harba (44.).

III. LIGA, NYUGATI CSOPORT, 16. forduló:

Inter Bratislava–Nové Mesto nad Váhom 2:0 (0:0), g.: Škrepták (62.), Betík (68.).

Érsekújvár–Beluša 0:4 (0:1), g.: Gajdošík (34.), Hrenák (63., 79.), Krčula (89.).

Vrakuňa–Sereď 0:2 (0:2), g.: Vantruba (19.), Remeň (41.).