A fociszombat eredményei: A szapiak mezében Belucz Gábor mesterötöst produkált. Párkányban csak 67 percet játszottak…

2022. október 8. - 19:19 | Sport

A III. liga Nyugati csoportjában csúfos vereséget szenvedtek az érsekújváriak, otthon tartották a pontokat a garamkálnaiak.

A Nyugat-szlovákiai Régióbajnokságban (IV. liga) hazai pályán ezúttal 11-szer rezdült a harmatgyenge marcelházaiak hálója.

A Nyugat-szlovákiai V. liga Délkeleti csoportjában a sereghajtó zselíziek elleni összecsapáson taroltak a párkányiak. Egyébként ez a mérkőzés a 67. percben ért véget: a vendégjátékosok létszáma hét alá csökkent…

A Nyugat-szlovákiai VI. liga Keleti csoportjában Muzslán diadalmaskodtak az ipolyságiak.

Az AG Sport VII. ligában az ekecs-apácaszakállasiak vendégeként gólarányt javítottak a szapiak. A győztesek mezében Belucz Gábor mesterötöst produkált.

A VIII. liga A csoportjában a Csilizradványon bejött a papírforma.

A VIII. liga B csoportjában vendéglátóként ismét buktak a felsőpatonyiak.

III. LIGA, NYUGATI CSOPORT, 10. forduló:

Nové Mesto nad Váhom–Martin 0:3 (0:2), g.: Chupáň (5.), Šimorka (34. – öngól), Mlynár (49.).

RSC Hamsik Academy Banská Bystrica–Érsekújvár 5:0 (3:0), g.: Vávro (10.), Sojka (31.), Kapor (42.), Vondryska (55.), Kolláti (82.).

Častkovce–Nagyölved 1:0 (0:0), g.: Sládek (90. – 11-esből).

Garamkálna–Bánová 3:2 (0:1), g.: Filip Škrteľ (70., 78.), Faleye (76.), ill. Becgný (5.), Chupáň (82.).

Sereď–Beluša 0:0

NYUGAT-SZLOVÁKIAI RÉGIÓBAJNOKSÁG (IV. LIGA), 10. forduló:

Marcelháza–Kozárovce 0:11 (0:6), g.: Vlagyimírov (4. – öngól), Drienovský (7., 43., 55.), Páchnik (11., 17.), Konvický (36.), Ďurina (51.), Krajči (68.), Gajdoš (74.), Herc (82.).

Boleráz–Lehota 0:2 (0:1), g.: Babašta (39.), Sibanda (89.).

NYUGAT-SZLOVÁKIAI V. LIGA, DÉLKELETI CSOPORT, 10. forduló:

Pozba–Negyed 2:5 (1:2), g.: Predajniansky (3.), Krnčan (48.), ill. Moťovský (8., 75.), Myskiv (12.), Kalmár Lajos, (68.), Pekaj (89.).

Nagylót–Branč 0:0.

Párkány–Zselíz 8:0 (4:0), g.: Dibúz (16., 24.), Mánya (28.), Varga (45.), Škultéty (48., 62.), Ďuráč (62.), Toběrný (65.).

Tovarníky–Udvard 0:0.

NYUGAT-SZLOVÁKIA, VI. LIGA, KELET, 10. forduló:

Muzsla–Ipolyság 2:3 (1:2), g.: Giraldo (20.), Lakatoš (82.), ill. Kováč (14.), Studva (37.), Hoksa (48.).

DUNASZERDAHELY, AG SPORT (VII.) LIGA, 10. forduló:

Alistál–Szentmihályfa 1:2 (1:0), g.: Both (40.), ill. Csölle (62.), Döme (72.).

Ekecs - Apácaszakállas–Szap 2:7 (2:3), g.: Károlyi (32.), Lavu (39.), ill. Belucz (1., 15., 43., 56., 64.), Jakus (47. – 11-esből), Bartalos (71.).

Nagypaka–Nyékvárkony 2:0 (0:0), g.: Urban (74.), Hudec (89. – 11-esből).

VIII. LIGA, A CSOPORT, 10. forduló:

Csilizradvány–Csallóköznádasd 4:1 (4:0), g.: Révész (16.), Hencz (28.), Zsoldos (32., 34.), ill. Tatai (70.).