A fociszombat eredményei: Voleský triplájával a KFC zsinórban negyedszer is százszázalékos

A II. ligában a komáromiak mezében Voleský mesterhármast produkált, a Radványi-legénység zsinórban negyedszer is begyűjtötte a három pontot.

A III. liga nyugati csoportjában vendégként győztek a vágsellyeiek és a galántaiak.

A Nyugat-szlovákiai Régióbajnokságban (IV. liga) Ógyallán gólképtelenek voltak a bősiek, akik legutóbb hatot vágtak ellenfelüknek. Vendéglátóként buktak a nádszegiek.

A Nyugat-szlovákiai V. liga Délkeleti csoportjában a berencsiek tizenegyet vágtak a negyedieknek.

A Nyugat-szlovákiai VI. liga Déli csoportjában Jókán nem termett babér a csenkeieknek.

A Nyugat-szlovákiai VI. liga Keleti csoportjában vendégként taroltak az izsaiak, hazai pályán osztálykülönbséggel diadalmaskodtak a zselíziek.

Az AG Sport (VII. ligában) a diósförgepatonyiak fergeteges hajrájuknak köszönhetően a végjátékban három perc alatt fordítottak, két vállra fektették a bakaiakat.

A VIII. ligában az új idényben első győzelmüket produkálták a felsőpatonyiak.

II. LIGA, 4. forduló:

KFC Komárom–Tatran Prešov 3:1 (2:0), g.: Voleský (10., 12., 46.), ill. Dolný (73. – 11-esből).

MFK Považská Bystrica–Slavoj Trebišov 5:0 (4:0), g.: Vaculík (4.), Kovác (5.), Boris (29.), Slávik (45., 71.).

MŠK Púchov–OŠK Malženice 2:0 (2:0), g.: Kopičár (3.), Letenay (45.).

III. LIGA, NYUGAT, 3. forduló:

RSC Hamsik Academy–Martin 1:2 (0:1), g.: Rosenberger (58. – 11-esből), ill. Mojžiš (37.), Siva (84.).

FC Žolík Malacky–Galánta 0:3 (0:1), g.: Tomáš Hučko (14.), Iheme (89.), Kočík (90.).

Častkovce–Zvolen 1:2 (0:0), g.: Martin Šebek (48.), ill. Starší (50.), Tóth (56.).

Nové Mesto nad Váhom–Vágsellye 0:2 (0:1), g.: Krivošík (3., 67.).

NYUGAT-SZLOVÁKIA, IV. MEVA LIGA, 3. forduló:

Érsekújvár–Boleráz 1:0 (1:0), g.: Kiss (44.).

Nádszeg–Gbely 0:1 (0:1), g.: Rosa (25.).

Léva–Jaslovské Bohunice 0:1 (0:0), g.: Sedlák (51.).

Ógyalla–Bős 1:0 (1:0), g.: Szetei (20.).

NYUGAT-SZLOVÁKIAI V. HUMMEL LIGA, DÉLKELETI CSOPORT, 3. forduló:

Nagymegyer–Tovarníky 1:1 (0:0), g.: Bujka (81.), ill. Vaňo (72.).

Šoporňa–Zsitvabesenyő 0:0

Berencs–Negyed 11:2 (4:1), g.: Švajda (4., 34.), Sova (5., 39., 58.), Hanakovič (52.), Földeši (56., 75.), Čery (68.), Čertík (79., 81.), ill. Čellár (36.), Kalmár Lajos (60.).

NYUGAT-SZLOVÁKIAI VI. LIGA, DÉLI CSOPORT, 3. forduló:

Jóka–Csenke 2:0 (1:0), g.: Farkas (3., 66.).

Pusztafödémes–Felsőszeli 0:3 – játék nélkül.

NYUGAT-SZLOVÁKIAI VI. LIGA, KELETI CSOPORT, 3. forduló:

Óbars–Kmeťovo 0:3 (0:1), g.: Letko (19-, 67., 89. – 11-esből).

Zselíz–Szőgyén 4:1 (2:1), g.: Szokol (38.), Paluška (44.), Mentuš (78.), Pastorok (88.), ill. Nothart (16.).

Lipová–Izsa 1:5 (1:2), g.: Mikulec (4.), ill. Záborský (34. – 11-esből, 48.), Kuruc (44.), Csonka (66.), Kiss (79.).

DUNASZERDAHELY, VII. (AG SPORT) LIGA, 3. forduló:

Nyékvárkony–Pozsonyeperjes 3:0 (1:0), g.: Nagy Gábor (39 . – 11-esből), Csicsó (80.).

Diósförgepatony–Baka 3:2 (0:0), g.: Gálfy (87.), Nagy György (87.), Nagy Dávid (90.), ill. Világi Máté (92.), Világi Tamás (82.).

Csilizradvány–Szentmihályfa 1:1 (1:1), g.: Gaál Tamás (26.), ill. Matejka (28.).

Gelle–Kisudvarnok 4:0 (2:0), g.: Dékány (24.), Hindák (37.), Ahmodu (70.), Halász (73.).

DUNASZERDAHELY, VIII. ONLINESTAVBA LIGA, 3. forduló:

Felsőpatony–Nagyudvarnok 4:0 (2:0), Medvácz (2., 12., 65.), Poldauf (73.).

Csákány–Nagyszarva 1:4 (0:2), g.: Rigó (85. – 11-esből), ill. Horváth (15.), Beňadik (19.), Orbán (52.), Derzsi (90.).

Medve–Csiliznyárad 3:0 (0:0), g: Kulacs (49.), Belucz (53. – 11-esből), Almáši (65.).