A fociszombat eredményei: Zsinórban harmadszor buktak, 292 perce gólképtelenek a somorjaiak – FOTÓK

1

A balszerencsés Egri Tibor (15-ös) számmal ismét izomszakadást szenvedett

Két hazai vereség után szombaton Nyitrán sem termett babér a somorjaiaknak, akik immár 292 perce gólképtelenek.

A Tipos III. ligában pontot raboltak a bősiek Nagymegyeren, Vágsellyén hét találat, újabb negyedi vereség került a jegyzőkönyvbe. Folytatták őszi gyengélkedésüket, vendéglátóként buktak az érsekújváriak.

A IV. liga délkeleti csoportjában az ímelyiek három pontot zsákmányoltak Gútán.

Az V. liga keleti csoportjában mindkét szombati párharc pontosztozkodással fejeződött be. A Komáromi járást képviselő csapatok (Ekel–Marcelháza) rangadóján góliszonyban szenvedtek a futballisták.

Az AG Sport Ligában gólarányt javítottak a lúcsiak, a végjátékban kerekedtek felül a csákányiak.

A VII. ligában ősszel első pontjukat produkálták a csilizpatasiak.

Eredmények:

II. liga, Nyugati csoport, 13. forduló:

MŠK Fomat Martin–ŠK Svätý Jur 4:1 (1:0), g.: Gorelčík (34.), Ďanovský (61.), Thomka (66.), Ďungel (85.), ill. Valachovič (86.).

FC Nitra– FC STK 1914 Somorja 3:0 (1:0), g.: Fábry (8.), Ivančík (75.), Balaj (80.).

Nyugat-szlovákiai Tipos III. liga, 11. forduló:

Vágsellye–Negyed 4:3 (2:1), g.: Herceg (7.), Richard Prúčny (23., 69.), Filip Prúčny (83. – 11-esből), ill. Obassi Fritz Ambassa (40.), Jurík (61. öngól), Kalmár (79.).

Nagymegyer–Bős 1:1 (0:1), g.: Pisár (78.), ill. Bódis (42.).

Horná Nitra–Dubnica n/V. 3:0 (1:0), g.: Turančík (32.), Obžera (54., 72.).

Érsekújvár–Lednické Rovne 1:2 (0:2), g.: Kráľ (85.), ill. Pokorný (3.), Čiernik (24.).

Nyugat-szlovákiai IV. liga, délkeleti csoport, 11. forduló:

Gúta–Ímely 0:2 (0:2), g.: Oršolík (13., 39.).

Nyugat-szlovákiai V. liga, keleti csoport, 11. forduló:

Zselíz–Podhájska 1:1 (0:1), g.: Rotík (80.), ill. Nagy (10.).

Ekel–Marcelháza 0:0.

Dunaszerdahely, AG Sport liga, 11. forduló:

Csákány–Ekecs-Apácaszakállas 2:0 (0:0), g.: Németh (83.), Varju (90.).

Lúcs–Izsap 6:2 (3:1), g.: Domonkos (13.), Balogh (43.), Kvačkaj (45.), Puha (72. – 11-esből, 74.), Suchý (87.), ill. Dinga (37.), Károlyi (57.).

VII. liga, 11. forduló:

Patonyrét–Csilizradvány 1:1 (0:0), g.: Danis (89. – 11-esből), ill. Szalay (62. – 11-esből).

Fotó: Cséfalvay András

Csilizpatas– Csallóköztárnok 0:1 (1:1), g.: Keszegh (72. – 11-esből, ill. Tóth Árpád (1.).