II. labdarúgóliga, 18. forduló: Vendégként győzött a KFC, házigazdaként ikszelt az STK

1

Fotó: TASR/AP - illusztráció

Idegenbeli győzelemmel kezdte a tavaszi idényt a Radványi-legénység. A listavezető komáromiak a liptószentmiklósiak vendégeként, de a zsolnai pályán gyűjtötték be a három pontot. A KFC első találatát a „violák” új szerzeménye, Jakub Sylvestr szerezte.

Vasárnap délelőtt a Pomléban ikszeltek a somorjaiak. Az STK Csóka Bálint góljával már az 5. percben vezetést szereztek, de a tőketerebesiek fordítottak. Az egy pontot érő gólt a hosszabbításban Leginus lőtte.

FK Pohronie–FK Humenné 1:2 (1:1), g.: Mazan (2.), ill. Kranthove (18.), Franko (61.).

Spartak Myjava–FC Petržalka 2:2 (1:0), g.: Kousal (18.), Copko (65.), ill. Harba (72.), Kelembet (88.).

Tatran Prešov–OFK Malženice 5:0 (2:0), g.: Pavúk (33., 60.), Župa (39.), Špyrka (67., 80.).

Tatran Liptovský Mikuláš–KFC Komárom 0:2 (0:2), g.: Sylvestr (10.), Németh T. (33.).

MŠK Považská Bystrica–MŠK Púchov 0:0.

FC STK 1914 Somorja–Slavoj Trebišov 2:2 (1:1), g.: Csóka (5.), Leginus (90.) ill. Tatár (27.), Matúš (78.).

MŠK Žilina B–FK Spišská Nová Ves 3:1 (3:1), g.: Oravec (17.), Hranica (30.), Mlynár (42.), Jasso (54.), Bortoli (64.). ill. Valent (4.).

Slovan Bratislava B–MFK Dolný Kubín 4:0 (2:0), g.: Habodász (42.), Tóth (45. – 11-esből), Spáčil (68., 79.).