Hétvége az ififociban: Dunaszerdahelyre szombaton a listavezető zsolnaiak érkeznek

2021. szeptember 25. - 11:10 | Sport

Az országos élvonal mérkőzésén a szintén dobogós sárga-kékek a Futballakadémia Bécsi úti sporttelepén fogadják észak-szlovákiai ellenfelüket.  

Hétvége az ififociban: Dunaszerdahelyre szombaton a listavezető zsolnaiak érkeznek
Fotó: Lelkes Vince - illusztráció

A II. ligában a komáromiak a Myjavával, a somorjaiak a Szenccel mérik össze erejüket egyaránt hazai pályán.

A III. liga fókuszában a Vágsellye–Galánta derbi áll.

A IV. ligás Egyházgellére az aranyosmarótiak csapata érkezik szombat délután.

A legalacsonyabb szintű nyugat-szlovákiai bajnokságban (V. liga, déli csoport) az éllovas illésháziak Csallóközaranyoson igyekeznek megvédeni veretlenségüket.

PROGRAM:

I. liga (U19), 9. forduló

Szeptember 25., szombat:

11:00 MFK Dukla Banská Bystrica–FK Košice, FK DAC 1904 Dunajská Streda–MŠK Žilina, FC Nitra–MFK Ružomberok, FK Železiarne Podbrezová–AS Trenčín; 13:00 FC Spartak Trnava–FK Poprad.

Szeptember 26., vasárnap:

11:00 FK Senica–ŠK Slovan Bratislava; 15:00 MFK Zemplín Michalovce–FC Petržalka.

II. liga (U19), nyugati csoport, 9. forduló

Szeptember 25., szombat:

10:00 SDM Domino Bratislava–ČFK Nitra.

Szeptember 26., vasárnap:

10:00 KFC Komárom–Spartak Myjava, MŠK Púchov–FK Dubnica nad Váhomn, MFK Skalica–FK Inter Bratislava, FK Krakovany–FK Lokomnotíva Trnava, FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble–FKM Karlova Ves Bratislava, FC STK 1914 Somorja–Szenc, FK Tempo Partizánske–PFK Piešťany.

III. liga (U19), 8. forduló

Szeptember 25., szombat:

10:00 Felsőszeli–Szered, Vágsellye–Galánta, Érsekújvár–FC Topoľčany, FC Slovan Hlohovec–MŠK Považská Bystrica, Bős–FC Baník Prievidza.

Szeptember 26., vasárnap:

10:00 OK Častkovce–AFC Nové Mesto nad Váhom; 15:00 MFC Spartak Bánovce nad Bebravou–Léva.

IV. liga (U19), délkeleti csoport, 8. forduló

Szeptember 25., szombat:

10:00 Párkány–Tardoskedd, Ógyalla–ŠK Nevidzany; 12:30 ŠK Kmeťovo–TJ Slovan Bojná; 15:00 Nyitraivánka–Zselíz, Egyházgelle–FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, FK TJ Lokomotíva Kozárovce–ŠK Podlužany.

Szeptember 26., vasárnap:

10:00 Marcelháza–Udvard, Gúta–ŠK Sokol Starý Tekov; 12:30 Nagymegyer–Garamkálna.

V. liga (U19), déli csoport, 8. forduló

Szeptember 25., szombat:

13:00 DSC Dióspatony–Nádszeg; 14:00 Csallóközaranyos–Illésháza; 15:30 Kisudvarnok–Sopornya.

Szeptember 26., vasárnap:

11:30 Balony–Nyárasd.

(lel)