Hétvége az ififociban: Kezdőrúgás az élvonalban

A legfelsőbb szintű országos versenyben a dunaszerdahelyi DAC ifjai Podbrezován lépnek pályára.

A másodvonal nyugati csoportjában a 3. fordulót rendezik:  az újváriak Myjavára utaznak, az újonc somorjaiak a Malacky korosztályos csapatát látják vendégül a Pomlé-parkban.

A III. ligában a vágsellyeiek a nyitrai ČFK alakulatát fogadják.

Egy osztállyal lejjebb a nagyfödémesiek ellenfele a nagymegyeri gárda lesz.

A legalacsonyabb szintű kerületi bajnokságban (V. liga) szombaton rajtol el a 2018/2019. évi focimaraton.

PROGRAM

II. liga (U19), nyugat

Az A csoportban

Augusztus 18., szombat, 10:00 FK Lokomotíva Trnava–FK Rača Bratislava, FKM Karlova Ves Bratislava–FK Dubnica nad Váhom, Bős–FC Baník Prievidza.

Augusztus 19., vasárnap, 10:00 Spartak Myjava–Érsekújvár, STK 1914 Somorja Fluminense–ŠK Žolík Malacky.
 

A B csoportban:

Augusztus 18., szombat, 10:00 SDM Domino Bratislava–MŠK Považská Bystrica, FC Petržalka–PFK Piešťany, MŠK Púchov–MFK Topvar Topoľčany.

A FC ViON Zlaté Moravce/Vráble–MFK Skalica mérkőzést augusztus 17-én játszották, eredmény: 2:1.

Augusztus 19., vasárnap, 10:00 KFC Komárom–FK Inter Bratislava.
 

III. liga (U19), nyugat

Augusztus 18., szombat, 10:00 FC Slovan Hlohovec–FK Tempo Partizánske, Vágsellye–ČFK Nitra.

Felsőszeli csapata szabadnapos lesz.

Augusztus 19., vasárnap, 10:00 Szered–AFC Nové Mesto nad Váhom.

Augusztus 21., kedd, 10:00 Galánta–Léva.
 

IV. liga (U19), délkelet

Augusztus 18., szombat, 10:30 Udvard–Marcelháza; 17:00 Nyitranagykér–Nyitraivánka, FK TJ Lokomotíva Kozárovce–Garamkálna, ŠK Podlužany–Tardoskedd, Nagyfödémes–Nagymegyer.

Az ŠK Kmeťovo–Gúta találkozót augusztus 15-én rendezték, eredménye: 1:0.

Augusztus 19., vasárnap, 10:00 Zselíz–ŠK Nevidzany.
 

V. liga (U19), dél

Augusztus 18., szombat, 17:00 Egyházgelle–DSC Dióspatony, Nádszeg–Vága, Jóka–ŠK Sopornya, Szap-Nyárad–Illésháza.

Egyházkarcsa csapata szabadnapos lesz.

A Balony–Lég meccset augusztus 29-ére halasztották.
 

(lel)