Hétvége az ififociban: A pozsonyi Slovan lesz a DAC ellenfele

Az I. ligában a dunaszerdahelyiek U19-ese a Futball Akadémia sporttelepén 11 órai kezdettel mérkőzik meg a fővárosiak korosztályos csapatával.

Az országos másodvonalban a bősiek Privigyére, a somorjaiak Malackára utaznak.

A harmadosztályban érdekesnek ígérkezik a Vágsellye–Galánta derbi.

A IV. liga dél-nyugati csoportjában a trónkövetelő párkányiak a listavezető Partizánske vendégeként lépnek pályára vasárnap délelőtt.

A legalacsonyabb szintű kerületi bajnokságban (V. liga, dél) a 10. kör találkozóit rendezik e hét végén.

 

PROGRAM

I. liga (U19), 11. forduló

Október 20., szombat, 10:00 FK Senica–MŠK Žilina; 11:00 FK DAC 1904 DUNASZERDAHELY–ŠK Slovan Bratislava, FC Nitra–FK Železiarne Podbrezová, FC Spartak Trnava–MFK Ružomberok.

Október 21., vasárnap, 11:00 MFK Zemplín Michalovce–AS Trenčín.

 

II. liga (U19), nyugat, 12. forduló

Az A csoportban

Október 20., szombat, 10:00 Rača Bratislava–Lokomotíva Trnava, Dubnica nad Váhom–Karlova Ves Bratislava, Érsekújvár–Spartak Myjava, Baník Prievidza–Bős, Žolík Malacky–STK 1914 Fluminense Somorja.

 

A B csoportban

Október 20., szombat, 10:00 FK Inter Bratislava–KFC Komárom, MFK Skalica–FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble, PFK Piešťany–FC Petržalka; 13:00 MŠK Považská Bystrica–SDM Domino Bratislava.

Október 24., szerda, 11:30 MFK Topvar Topoľčany–MŠK Púchov.

 

III. liga (U19), nyugat, 12. forduló

Október 20., szombat, 10:00 ČFK Nitra–OK Častkovce, Szered–FK Spartak Bánovce nad Bebravou, FC Slovan Hlohovec–Léva, Vágsellye–Galánta, Felsőszeli–TJ Kovo Beluša, FK Krakovany–ŠK Šurany.

Október 21., vasárnap, 10:00 FK Tempo Partizánske–Párkány.

 

IV. liga (U19), délkelet, 12. forduló

Október 20., szombat, 10:30 Udvard–Nagyfödémes; 14:00 Nyitraivánka–Gúta, Garamkálna–Marcelháza, FK TJ Lokomotíva Kozárovce–ŠK Nevidzany, ŠK Podlužany–Zselíz.

Október 21., vasárnap, 10:30 ŠK Kmeťovo–Nagymegyer; 11:00 Nyitranagykér–Tardoskedd.

 

V. liga (U19), dél, 10. forduló

Október 20., szombat, 14:00 Egyházgelle–Vága, Balony–Sopornya/Vágpatta, Nádszeg–Illésháza, Jóka–Szap/Csiliznyárad.

A DSC Dióspatony és az Egyházkarcsa alakulata szabadnapos lesz.

(lel)