Hétvége az ififociban: Rózsahegyre utaznak a dunaszerdahelyiek

Az I. ligában (U19) az FK Poprad–FK Senica mérkőzést október 12-én játszották. Eredmény: 1:1 (0:0).

Az országos másodvonalban a komáromiak vasárnapi matinén a szakolcaiakat látják vendégül.

A harmadosztályban a galántaik és a galgóciak összecsapása ígérkezik érdekesnek. 

A IV. liga dél-nyugati csoportjában a gútaiak meglepetésre készülnek Marcelházán.

A legalacsonyabb szintű kerületi bajnokságban (V. liga, dél) a 9. kör találkozóit rendezik e hét végén.

 

PROGRAM

I. liga (U19)

Október 13., szombat, 11:00 MŠK Žilina–FC Spartak Trnava, MFK Ružomberok–FK DAC 1904 DUNASZERDAHELY, ŠK Slovan Bratislava–FC Nitra, FK Železiarne Podbrezová–MFK Zemplín Michalovce, AS Trenčín–1. FC Tatran Prešov.

 

II. liga (U19), nyugat

Az A csoportban

Október 13., szombat, 10:00 Bős–Žolík Malacky, Lokomotíva Trnava–Dubnica nad Váhom; 11:00 STK 1914 Fluminense Somorja–Rača Bratislava, Spartak Myjava–Baník Prievidza.

Október 14., 10:00 Karlova Ves Bratislava–Érsekújvár.

 

A B csoportban

Október 13., szombat, 10:00 MŠK Púchov–FK Inter Bratislava, FC Petržalka–MFK Topvar Topoľčany, FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble–MŠK Považská Bystrica; 10:30 SDM Domino Bratislava–PFK Piešťany.

Október 14., vasárnap, 10:00 KFC Komárom–MFK Skalica.

 

 

III. liga (U19), nyugat

Október 13., szombat, 10:00 ŠK Šurany–Felsőszeli, TJ Kovo Beluša–Vágsellye, Léva–Szered, FK Spartak Bánovce nad Bebravou–FK Tempo Partizánske.

Október 14., vasárnap, 10:00 Galánta–FC Slovan Hlohovec.

A Párkány–ČFK Nitra találkozót október 30-ára halasztották.

Az FK Krakovany és az OK Častkovce csapata szabadnapos lesz.

 

IV. liga (U19), délkelet

Október 13., szombat, 13:30 ŠK Nevidzany–Nyitranagykér, Marcelháza–Gúta; 14:30 ŠK Podlužany–Nyitraivánka, Nagyfödémes–ŠK Kmeťovo, Tardoskedd–Garamkálna.

Október 14., vasárnap, 10:00 Zselíz–Udvard; 11:30 Nagymegyer–FK TJ Lokomotíva Kozárovce.

 

V. liga (U19), dél

Október 13., szombat, 14:30 Sopornya/Vágpatta–Egyházgelle, Vága–Egyházkarcsa.

Október 14., vasárnap, 11:00 Szap/Csiliznyárad–Nádszeg; 10:00 Illésháza–Balony.

Jóka és a DSC Dióspatony alakulata szabadnapos lesz.

(lel)