Hétvége az ififociban (U19): Ezúttal szombaton 10 órára szól a meghívás a DAC-akadémiára

2021. augusztus 27. - 17:55 | Sport

Az országos élvonalban a dunaszerdahelyiek a trencsénieket látják vendégül Bécsi úti sporttelepükön.

Hétvége az ififociban (U19): Ezúttal szombaton 10 órára szól a meghívás a DAC-akadémiára
Lelkes Vince illusztrációs felvétele

Pénteken játszották: FC Nitra–FK Železiarne Podbrezová 1:0 (0:0), g.: Čiernik (61.).

A II. ligában a komáromiak szombaton a károlyfaluiakat fogadják, a somorjaiak vasárnap Aranyosmarótra utaznak.

A III. ligában érdekesnek igérkezik a Bős–Felsőszeli regionális derbi.

A IV-ikben az egyházgelleiek Nagymegyeren szeretnék pótolni a múlt héten odahaza elszalasztott pontokat.

A legalacsonyabb szintű nyugat-szlovákiai bajnokságban (V. liga, déli csoport) a múlt héten a dióspatonyiak nem álltak ki Illésházán, most szombaton az aranyosiakat készülnek legyőzni.

PROGRAM:

I. liga (U19), 5. forduló.

Augusztus 28., szombat:

10:00 FK DAC 1904 Dunaszerdahely–AS Trenčín; 11:00 MŠK Žilina–FC Košice, FK Poprad–MFK Ružomberok, FC Spartak Trnava–FC Petržalka; 15:00 MFK Dukla Banská Bystrica–ŠK Slovan Bratislava.

Augusztus 31., kedd:

11:00 FK Senica–MFK Zemplín Michalovce.

II. liga (U19), nyugati csoport, 5. forduló.

Augusztus 28., szombat:

10:00: SDM Domino Bratislava–FK Lokomotíva Trnava, MFK Skalica–PFK Piešťany, FK Krakovany–FK Tempo Partizánske, FK Dubnica nad Váhom–ČFK Nitra, KFC Komárom–FKM Karlova Ves Bratislava.

Augusztus 29., vasárnap:

10:00 MŠK Púchov–Szenc, FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble–FC STK 1914 Somorja; 11:30 Spartak Trnava–FK Inter Bratislava.

III. liga (U19), 4. forduló.

Augusztus 28., szombat:

10:00 MFC Spartak Bánovce nad Bebravou–Szered, Érsekújvár–AFC Nové Mesto nad Váhom, FC Slovan Hlohovec–OK Častkovce, Bős–Felsőszeli, Léva–MŠK Považská Bystrica, Galánta–FC Baník Prievidza.

Augusztus 29., vasárnap:

10:00 Vágsellye–FC Topoľčany.

IV. liga (U19), délkeleti csoport, 4. forduló.

Augusztus 28., szombat:

10:00 Párkány–FK TJ Lokomotíva Kozárovce; 17:00 Udvard–TJ Slovan Bojná, ŠK Nevidzany–Zselíz, ŠK Kmeťovo–FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, Nyitraivánka–ŠK Podlužany.

Augusztus 29., vasárnap:

10:00 Ógyalla–ŠK Sokol Starý Tekov, Gúta–Garamkálna, 10:30 Marcelháza–Tardoskedd, 13:30 Nagymegyer–Egyházgelle.

V. liga (U19), déli csoport, 4. forduló.

Augusztus 28., szombat:

10:00 Kisudvarnok–Balony; 14:30 DSC Dióspatony–Csallóközaranyos; 17:00 Nádszeg–Nyárasd.

Augusztus 22., vasárnap:

13:30 Sopornya–Illésháza.

(lel)