Hétvége az ififociban (U19): Folytatják-e őszi menetelésüket a gelleiek?
Az országos élvonalban a dunaszerdahelyi FK DAC 1904 csapata vasárnap Nagymihályon lép pályára.
Egy osztállyal lejjebb a somorjaiak pöstyéni vendégjátékát elnapolták, a komáromiak Nagyszombatba utaznak.
A III. liga aktuális körének fókuszában a Galánta–Bős, ill. a Vágsellye–Felsőszeli rangadók állnak, a IV. ligában a Párkány–Zselíz párbaj.
A legalacsonyabb szintű nyugat-szlovákiai bajnokság déli csoportjában a nyárasdiak a balonyiakat, a dióspatonyiak az illésháziakat látják vendégül.
PROGRAM:
I. liga (U19), 12. forduló:
Október 10., szombat, 11:00 órakor:
MFK Dukla Banská Bystrica–MŠK Žilina, FC Spartak Trnava–AS Trenčín, MFK Ružomberok–FK Železiarne Podbrezová.
Október 11., vasárnap, 11:00:
MFK Zemplín Michalovce–FK DAC 1904 Dunaszerdahely.
Az FK Senica–ŠK Slovan Bratislava találkozót november 8-án rendezik.
Korábban játszották: FK Poprad–FC Nitra 3:2 (1:0).
II. liga, nyugati csoport, 11. forduló:
Október 10., szombat, 10:00:
FK Inter Bratislava–Szenc, FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble–MFK Skalica, FK Lokomotíva Trnava–KFC Komárom.
Október 11., vasárnap, 10:00:
Spartak Myjava–FC Petržalka, FKM Karlova Ves Bratislava–FK Tempo Partizánske.
A PFK Piešťany–FC STK 1914 Somorja mérkőzést elhalasztották.
Az SDM Domino Bratislava–FK Dubnica nad Váhom és az FK Krakovany–MŠK Púchov összecsapásokat október 21-ére halasztották.
III. liga, nyugati csoport, 10. forduló:
Október 10., szombat, 10:00:
OK Častkovce–Léva, Galánta–Bős, Vágsellye–Felsőszeli, ČFK Nitra–FC Baník Prievidza.
Az FC Slovan Hlohovec csapata szabadnapos.
Október 11., vasárnap, 10:00:
MŠK Považská Bystrica–AFC Nové Mesto nad Váhom.
Az MFC Spartak Bánovce nad Bebravou–Érsekújvár találkozót elhalasztották.
A Szered–FC Topoľčany mérkőzést október 28-án játsszák.
IV. liga, délkeleti csoport, 10. forduló:
Október 10., szombat, 11:00:
Párkány–Zselíz; 14:30 KFC Kalná nad Hronom–Nagymegyer, ŠK Starý Tekov–Marcelháza, Udvard–Gúta, Nyitraivánka–ŠK Kmeťovo, Egyházgelle–Tardoskedd.
Az ŠK Podlužany–FC ViOn Zlaté Moravce B/Vráble október 23-án játsszák.
Az FK TJ Lokomotíva Kozárovce–ŠK Nevidzany párbajt elhalasztották.
V. liga, déli csoport, 10. forduló:
Október 10., szombat, 12:00
Egyházkarcsa–Csallóközaranyos; 14:30 Nyárasd–Balony, Nádszeg–Nagyfödémes, Vága–Sopornya.
Október 11., vasárnap, 11:30
ŠK Slávia Zeleneč–OŠK Smolenice, DSC Dióspatony–Illésháza.
(lel)