Ififoci: 9+1 gól Egyházgellén

2018. szeptember 24. - 18:34 | Sport

V. liga, déli csoport, 6. forduló: Balonyon mind a hat találat a mérkőzés második félidejében esett.

Ugyanennek az összecsapásnak egy másik kuriózuma, hogy a nádszegiek az utolsó percben kétszer találtak be vendéglátóik kapujába, kiegyenlítették az eredményt s így pontot raboltak el a csilizköziektől.

Az egyházgelleiek osztálykülönbséggel győzték le a jókaiakat, a dióspatonyiak az illésháziakat. Utóbbiak még nem szereztek pontot, ők a sereghajtók.

EREDMÉNYEK

Egyházgelle–Jóka 9:1 (5:1), g.: Lukács 2 (5., 80.), Lelkes 2 (12., 22.), Bódis 2 (66., 73.), Csánó (31. – 11 m), Márkus (40.), Androvics (90.) – Tankó (15.).

Balony–Nádszeg 3:3 (0:0), g.: Dömötör 2 (55., 69.), Tóth (90.) – Čellár 2 (75., 90.), Anderko (90.).

Egyházkarcsa–Szap/Csiliznyárad 3:2 (2:2), g.: Tóth (22.), Horváth (31.), Nagy (90.) – Kukan (24.), Barna (43.).

DSC Dióspatony–Illésháza 4:1 (2:0), g.: Mezei (2.), Zirig (30.), Nagy Gyö. (50.), Nagy S. (56.) – Horváth (89.).

Sopornya és Vága csapata szabadnapos volt.

1. Egyházgelle x 5 x 4 x 0 x 1 x 21:5 x 12

2. Szap/Nyárad x 5 x 3 x 0 x 2 x 18:8 x 9

3. Sopornya x 4 x 3 x 0 x 1 x 12:9 x 9

4. DSC Dióspatony x 6 x 3 x 0 x 3 x 17:15 x 9

5. Egyházkarcsa x 5 x 3 x 0 x 2 x 13:13 x 9

6. Jóka x 5 x 3 x 0 x 2 x 13:18 x 9

7. Vága x 5 x 2 x 0 x 3 x 7:12 x 6

8. Balony x 4 x 1 x 1 x 2 x 8:9 x 4