Ififoci: Az újváriak a listavezetők

III. liga, nyugati csoport, 11. forduló. A korábbi éllovas Krakovany csapatának skalpját a galántaiak szerezték meg.

Remiztek a lévaiak Párkányban. A felsőszeliek mind a hat góljukat a második félidőben inkasszálták Szereden.

A nyitrai Patrik Földeši a bániak elleni találkozó 40. percében, 1:0-ás állásnál, a szeredi Králik a Felsőszeli elleni összecsapás 85. percében, 5:1-es eredménynél tizenegyest hibázott.

Mesternégyes: Adam Králik (Szered).

Piros lap: Michal Kováč (88., Párkány), Andrej Bielik (88., Léva)).

EREDMÉNYEK

ČFK Nitra–MFC Spartak Bánovce nad Bebravou 2:2 (2:0), g.: Hanakovič (21.), Debnár (44.) – Divéky (86. – 11 m), Brida (90.).

FC Baník Prievidza–AFC Nové Mesto nad Váhom 0:0.

Szered–Felsőszeli 6:1 (0:1), g.: Králik 4 (51., 52., 65., 83.), Gavalec (78.), Paulen (90.) – Kozlovskyi (12.).

Galánta–FK Krakovany 1:0 (1:0), g.: Borisek (5).

Párkány–Léva 1:1 (1:0), g.: Ďuráč (33.) – Pizúr (79.).

Érsekújvár–Vágsellye 4:2 (1:0), g.: Marík 2 (80., 90.), Čurlej (22.), Černák (49.) – Štóder (68.), Laczko (90.).

OK Častkovce–FC Slovan Hlohovec 1:0 (0:0), g.: Pecuš (78.).

MŠK Považská Bystrica–MFK Topvar Topoľčany 1:1 (0:0), g.: Mitáš (47.) – Masaryk (90. – 11 m).

1. Érsekújvár x 11 x 9 x 0 x 2 x 47:12 x 27

2. Krakovany x 11 x 9 x 0 x 2 x 23:4 x 27

3. Prievidza x 11 x 8 x 1 x 2 x 35:6 x 25

4. Galánta x 11 x 8 x 1 x 2 x 22:16 x 25

5. Považská Bystrica x 11 x 6 x 2 x 3 x 21:16 x 20

6. ČFK Nitra x 11 x 5 x 2 x 4 x 36:24 x 17

7. Topoľčany x 11 x 5 x 2 x 4 x 25:19 x 17

8. Vágsellye x 11 x 4 x 1 x 6 x 24:19 x 13