Ififoci: A bősiek rontottak mérlegükön

2017. május 23. - 20:32 | Sport

Bősön már az összecsapás 22. percében beállt a végeredmény – a Duna-partiak nem bírtak a „bányászokkal”. Aranyosmaróton buktak a komáromiak, az érsekújváriak odahaza kaptak ki a vágbeszterceiektől. A lévaiak megszerezték negyedik győzelmüket.

Illusztrációs fotó

Az aranyosmaróti Jakub Švec a komáromiak elleni mérkőzés 32. percében, 0:0-ás állásnál tizenegyest hibázott.

Klasszikus mesterhármas: Jakub Ondriš (MFK Skalica).

Piros lap: Daniel Gianmarco Križan (86., SDM Domino Bratislava), Tomáš Rišo (60., FK Karlova Ves Bratislava).

EREDMÉNYEK:

BŐS–FC Baník Horná Nitra Prievidza@Handlová 0:1 (0:1), g.: Bielik (22.).

Sárga lap nélkül.

Játékvezető: Tibor Santa.

Nézőszám: 50.

A csallóköziek összeállítása:

Halász (K) – Simon, Tóth (84. Nagy), D. Slíž (77. Vidovič), Labuda (67. Sátor), Vida, Kurti (63. Zsidek), Sándor, Matus, Modrovics, Hegedűs. További cserepadosok: Sárközy, M. Slíž.

Csapatvezető: Puha László. Edző: Zsákovics Tibor. Gyúró: Horváth Zoltán.

További eredmények:

FK Lokomotíva Trnava–MFK Skalica 4:4 (0:2), g.: Sekera 2 (49., 58.), Vangel (83.), Rumpel (90.) – Ondriš 3 (41., 71., 89. – 11 m), Šefčovič (9.).

ŠK Žolík Malacky–SDM Domino Bratislava 1.1 (0:1), g.: Foltýn (90.) – Chernysh (38.).

PFA FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble–KFC KOMÁROM 2:0 (0:0), g.: Janek 2 (70., 83.).

FC Petržalka-akadémia–MFK Topvar Topoľčany 0:1 (0:1), g.: Maňuch (15.).

ÉRSEKÚJVÁR–MŠK Považská Bystrica 2:3 (0:2), g.: Holeček (70.), Király (89.) – Valient (7.), Illo (9.), Gáborík (49.).

FKM Karlova Ves Bratislava–FK Inter Bratislava 1:1 (0:0), g.: Gregor (58.) – Kaman (74.).

Spartak Myjava–MŠK Púchov 1:1 (1:1), g.: Hegyi (5.) – Valašík (7.).

LÉVA (FK Slovan Levice)–MFK Dubnica nad Váhom 2:1 (1:0), g.: Páchnik (15.), Pánik (65.) – Kutiš (77.).

1. MFK Skalica x 29 x 22 x 2 x 5 x 113:24 x 67

2. Spartak Myjava x 29 x 21 x 5 x 3 x 109:26 x 68

3. MŠK Považská Bystrica x 29 x 16 x 7 x 6 x 79:42 x 55

4. FK Inter Bratislava x 29 x 15 x 6 x 8 x 76:39 x 51

5. FKM Karlova Ves x 29 x 16 x 3 x 10 x 51:45 x 51

6. FK Lokomotíva Trnava x 29 x 14 x 5 x 10 x 72:60 x 47

7. MŠK Púchov x 29 x 13 x 5 x 11 x 75:47 x 44

8. FC Petržalka-akadémia x 29 x 13 x 3 x 13 x 45:62 x 42