Ififoci: A KFC magabiztos győzelme a pozsonyi Inter ellen

1

Illusztráció

II. liga (U19), nyugati csoport, 6. forduló. Továbbra is veretlen a Dubnica, ill. a Ligetfalu csapata – utóbbiak még gólt sem kaptak az új idényben.

Idegenben gyűjtöttek be egyenként három pontot a nagyszombati vasutasok és a pozsonyi Domino gárdája. A szenciek és a pöstyéniek a sereghajtók.

A komáromi Boris Druga a pozsonyi Inter elleni hazai találkozó 39. percében, 3:1-es állásnál, a dubnicai Adam Cyprian a vendég szakolcaiak elleni mérkőzés 65. percében, 4:1-es részeredménynél, a házigazda ligetfalui csapata játékosa, Viktor Sliacky a somorjaiak elleni összecsapás 2. percében, 0:0-ás állásnál egyaránt tizenegyest hibázott.

Piros lap: Martin Danihel (74., FC STK 1914 Somorja), Aaron Belmenen (43.) és Mário Kača (44.) – mindketten FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble).

EREDMÉNYEK

Szenc–FK Lokomotíva Trnava 1:4 (0:0), g.: Matula (71.) – Drozda (63.), Lipovský (69. – 11 m), Dibala (79.), Talamon (89.).

FK Krakovany–Spartak Myjava 2:1 (0:0), g.: Vido (58.), Valo (73.) – Varsavik (51.).

MŠK Púchov–PFK Piešťany 3:0 (2:0), g.: Káčer (17.), Chupáň (27.), Šeroň (69.).

KFC Komárom–FK Inter Bratislava 4:2 (3:1), g.: Hanáček 2 (22., 53.), Barna (82.), Bábics (25.) – Majtán (28. – 11 m), Kolník (90.).

FK Dubnica nad Váhom–MFK Skalica 4:2 (4:0), g.: Slivka (11.), Matejka (13.), Dudnyk (15.), Hadzina (28.) – Vašiček (60. – 11 m), Gaňa (74.).

FC Petržalka–FC STK 1914 Somorja 2:0 (1:0), g.: Holka (45.), Tóth (83.).

FK Tempo Partizánske–FC ViOn Zlaté Moravce/Vráble 2:0 (0:0), g.: Štrauch 2 (82., 90.).

FKM Karlova Ves Bratislava–SDM Domino Bratislava 0:3 (0:0), g.: Pružinec (61.), Tuhý (74.), Herzán (84.).

1. Dubnica n/V. x 6 x 5 x 1 x 0 x 21:5 x 16

2. Petržalka x 6 x 4 x 2 x 0 x 18:0 x 14

3. Domino BA x 6 x 4 x 1 x 1 x 13:4 x 13

4. Lok. Trnava x 6 x 4 x 1 x 1 x 12:4 x 13

5. Myjava x 6 x 4 x 1 x 1 x 12:8 x 13

6. Inter BA x 6 x 3 x 2 x 1 x 12:6 x 11

7. Skalica x 6 x 3 x 1 x 2 x 14:10 x 10

8. Krakovany x 6 x 3 x 1 x 2 x 14:10 x 10