II. labdarúgóliga, 10. forduló: Győzött, újra listavezető a KFC

2018. szeptember 23. - 19:15 | Sport

Zsolnán vesztes állásból fordítottak, a Skalica hazai veresége után sikerüknek köszönhetően visszavették a vezetést a komáromiak.

A mezőny korábbi sereghajtója, a kassai Lokomotíva a komáromi KFC elleni idegenbeli diadala után ezúttal a somorjaiakat is két vállra fektette. A somorjaiak egyébként az utóbbi hetekben gyengélkednek, 273 perce gólképtelenek, ezúttal sorozatban negyedszer szenvedtek vereséget és az alsóházban (15.) horgonyoztak le.

A 10. forduló eredményei:

Lokomotíva Košice–FC STK Fluminense Somorja 1:0 (0:0), g.: Jano (50.).

Dukla Banská Bystrica–Tatran Liptovský Mikuláš 0:1 (0:1), g.: Andric´(35.). Odeva Lipany–FC Petržalka 0:2 (0:1), g.: Bujňák (42. – öngól), Vician (90.).

FK Dubnica–Partizán Bardejov 1:1 (0:0), g.: Vujoševič (79.), ill. Belunek (87.).

FK Poprad–Inter Bratislava 2:1 (1:0), g.: Jančo (25., 87.), ill. Issa (90.).

MFK Skalica–Pohronie 0:2 (0:0), g.: Košuda (75.), Frimmel (90.).

MŠK Žilina B–KFC Komárom 1:2 (1:0), g.: Balaj (23.), ill. Domonkos (66.), Nurkovics (73.).

Tatran Prešov–Slavoj Trebišov 3:0 (1:0), g.: Petko (43.), Hošek (50.), Luberda (65. – 11-esből).