II. labdarúgóliga, 14. forduló: Döntetlenezett, lecsúszott a dobogóról a Radványi-legénység

2021. október 24. - 17:18 | Sport

A komáromiak vasárnap délelőtt a pozsonyligetfaluiak otthonában a 89. percben még vezettek, de a hazaiak a meccs legvégén egyenlítettek, s egy ponttal távoztak a fővárosból. A Radványi-legénység a pontosztozkodást követően lecsúszott a dobogóról, rosszabb gólkülönbséggel a tabella negyedik helyéről várja a folytatást.

Cséfalvay Á. András illusztrációs felvétele

A somorjaiak hétfőn játszanak Dubnicán.

FK Humenné–MFK Dukla Banská Bystrica 1:1 (0:1), g.: Luberda (89.), ill. Poôievka (24.).

Slovan Bratislava B–MFK Skalica 1:2 (1:0), g.: Nyikityin (17.), ill. Šebesta (53.), Nagy (70.).

Partizán Bardejov–FK Železiarne Podbrezová 0:2 (0:1), g.: Tyimosenko (23.), Grešák (53.).

MŠK Žilina B–FC Košice 3:2 (1:1), g.: Slobodník (18., 62.), Sauer (89.), ill. Pačinda (20.), Cortes (78.).

Slavoj Trebišov–MŠK Púchov 2:1 (0:1), g.: Danko (62., 65. – mindkettő 11-esből), ill. Mráz (9.).

FC Petržalka–KFC Komárom 2:2 (1:0), g.: Kelemen (45.), Harba (90.), ill. Domonkos (58., 61. – 11-esből).

FC Rohožník–MŠK Námestovo 2:1 (2:1), g.: Frimmel (3.), Horvát (13.), ill. Habiňák (45.).