II. labdarúgóliga, 14. forduló: Somorja gólarányt javított, a komáromiak remiztek

2018. október 21. - 17:48 | Sport

Péntek délután a Pomléban gólarányt javítottak a somorjaiak, akik a komáromiakat két vállra fektető Intert verték 5:1-re.

Már az 5. percben 2:0 volt az eredmény a hazaiak javára. A győztesek mezében brazil légiósuk, Pato triplázott. A somorjaiak a gólarány mellett helyezésükön is javítottak. A komáromiak sorozatban harmadik bajnokijukon voltak nyeretlenek, ezúttal a mezőny egyetlen veretlen csapatával (Pohronie) remiztek.

A 14. forduló pénteki eredményei:

FC STK Fluminense Somorja–Inter Bratislava 5:1 (3:0), g.: Matheus Pato (3., 28. – 11-esből, 52.), Štrbák (5.), Čunta (68.), ill. Baldovský (82.).

Lokomotíva Košice–Tatran Liptovský Mikuláš 1:1 (1:1), g.: Zajac (12.), ill. Trotcenko (37.).

KFC Komárom–Pohronie 1:1 (0:1), g.: Nurkovics (72.), ill. Pavúk (42.).

Odeva Lipany–Dukla Banská Bystrica 0:0.

Tatran Prešov–Dubnica n/V. 1:0 (0:0), g.: Micherda (83.).

FK Poprad–Partizán Bardejov 5:2 (2:0), g.: Kukoľ (19., 52), Holiš (40.), Šuľa (72. – 11-esből), Holiš (86.), ill. Milunovič (54.), Dupkala (59.).

MFK Skalica–FC Petržalka 2:0 (1:0), g.: Haša (38.), Matič (74.).

MŠK Žilina B–Slavoj Trebišov 1:1 (1:0), g.: Jánošík (10.), ill. Špak (72.).