II. labdarúgóliga, a 16. fordulóból pótolt mérkőzés: Megőrizte tavaszi veretlenségét Németh Szilárd alakulata, bukott a Radványi-legénység

1

Fotó: Facebook

Szerda dálután a KFC csapata nyerte az egykori gólzsákok, Németh Szilárd és Radványi Miklós által irányított, tavaszelőn még veretlen Komárom és Podbrezová alakulatának presztízscsatáját Radaván, ahol a komáromiak a helybeli műfüves pályán folytatták tavaszi veretlenségi szériájukat.

Ezzel egyben három győztes tavaszi párbajt követően ért véget a Radványi-legénység tavaszi remeklése.

Gól nélküli első játékrész után a második félidőben Matics találatával szereztek vezetést a violák. A hajrában Saláta Kornél növelte a vendéglátók előnyét. A hosszabbítás második percében szépítettek a vasgyáriak, Galčík gólja után középkezdésre már nem maradt idő.

A 16. fordulóból pótolt mérkőzésen produkált győzelmülnek köszönhetően a komáromiak a tabella 9. lépcsőfokára léptek.

A járványügyi helyzetre való tekintettel az erőpróbára nézők jelenléte nélkül került sor.

A 16. fordulóból pótolt mérkőzés:

KFC Komárom–FK Železiarne Podbrezová 2:1 (0:0), g.: Matics (63.), Saláta (85.), ill. Galčík (90.+2.).