II. labdarúgóliga, 18. forduló: A végére nyolcan maradtak a somorjaiak, vereséggel rajtolt a KFC

2019. március 10. - 17:55 | Sport

A Bardejov vendégeként nem termett babér a somorjaiaknak. A 45. percben a somorjaiak kapusa, Matúš Ružinský büntetőt hárított. A játékvezető három somorjai játékost büntetett piros lappal!?  Az emberelőnyben játszó hazaiak egyébként a 90. percben szerezték három pontot érő találatukat.

Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció

A másik dél-szlovákiai alakulat is gólképtelen volt, a vasárnapi matinén a Borbély Balázs vezetőedző által irányított újonc ligetfaluiak két vállra fektették Jozef Olejník edző komáromi védenceit.

A 18. forduló eredményei:

FK Dubnica n/V.–MŠK Žilina B 4:1 (1:1), g.: Vujosevic´(28. – 11-esből, 74.), Jakúbek (62., 88.), ill. Lochosvili (34.).

Partizán Bardejov–FC STK Fluminense Somorja 1:0 (0:0), g.: Berežný (90.).

Odeva Lipany–MFK Skalica 0:0.

Tatran Prešov–FK Poprad 1:3 (1:0), g.: Špilár (27.), ill. Zekucia (53.), Šesták (60. – 11-esből), Kukoľ (80.).

Tatran Lipt. Mikuláš–Inter Bratislava 2:1 (0:0), g.: Bartoš (79., 82.), ill. Damien Clément Marie (61.).

FC Petržalka–KFC Komárom 2:0 (2:0), g.: Sombat (16.), Prekop (35.).

Slavoj Trebišov–Pohronie 0:1 (0:0), g.: Abrahám (73.).

A Dukla B. Bystrica–Lokomotíva Košice mérkőzést a rossz pályaviszonyok miatt később pótolják.