II. labdarúgóliga, 22. forduló: Remekül hajrázott, győzött a Radványi-legénység

1

Fotó: mfk.dukla.sk

Vesztes állásból fordítottak, tavasszal először örültek három pontnak a komáromiak. A Fortuna Ligába igyekvő Dukla a 26. percben Mazan találatával szerzett vezetést. Remekül hajráztak a „violák”. A 77. percben Šurnovský büntetőből egyenlített. Röviddel a befejezés előtt a második félidő elején csereként beállt Bayemi tört kapura, mintegy húsz méterről átemelte a labdát a kapujából kimozduló Hruška felett.

A kassaik mezében a DAC-ban is megfordult Erik Pačinda került rivaldafénybe, aki triplázott a sereghajtó Námestovo elleni összecsapáson.

A somorjaiak és a listavezető Podbrezová megmérettetése elmaradt, a találkozót április 5-én pótolják.

FC Košice–MŠK Námestovo 6:2 (4:2), g.: Gladiš (26.), Pačinda (31., 41., 77.), Cortes (44.), Ntuli (62.), ill. Chorvát (4.), Brodziansky (32.).

FK Dubnica nad Váhom–Slovan Bratislava B 0:0.

MŠK Žilina B–Partizán Bardejov 1:0 (0:0), g.: Slebodník (88.).

MŠK Púchov–MFK Skalica 1:2 (0:1), g.: Straňák (65.), ill. Voleský (32.), Šebesta (77.),

KFC Komárom–MFK Dukla Banská Bystrica 2:1 (0:1), g.: Šurnovský (77. – 11-esből), Bayemi (88.), ill. Mazan (26.).

Slavoj Trebišov–FK Humenné 1:1 (0:1), g.: Rypák (59.), ill. Hamuľak (11.).

FC Rohožník–FC Petržalka 1:1 (0:0), g.: Fila (88.), ill. Sliacký (54.).

Elmaradt: FC STK 1914 Somorja–Železiarne Podbrezová (pótlás: április 5.).