II. labdarúgóliga, 6. forduló: Kétszer is vezetett, de végül is 2:2-es döntetlenre végzett a Somorja a MOL Arénában

2019. augusztus 25. - 15:53 | Sport

Poprádon a hajrában engedték ki a kezükből a pontot a komáromiak, akiknek a hálója a 89. és a 90. percben rezdült.

Fejesgóllal szereztek vezetést a jóval aktívabb poprádiak, akik szabadrúgásból szerzett találattal küldték padlóra a vendégeket.

Vasárnap délelőtt kétszer is vezettek a MOL Arénában a somorjaiak, de ezúttal csupán döntetlenre futotta erejükből. Érdekesnek találtuk, hogy a Bardejov előbb az első játékrész 45. percében, majd a párharc 90. percében egyenlített.

Eredmények:

Železiarne Podbrezová–Dukla Banská Bystrica 0:2 (0:1), g.: Mizerák (13. – öngól), Polievka(69.).

Slovan Bratislava B–FK Dubnica nad Váhom 0:2 (0:1), g.: Štefánek (12., 62. – 11-esből).

FC Košice–MŠK Žilina B 1:0 (0:0), g.: Vyschnevszkyj (64. – 11-esből).

MŠK Púchov–FC Petržalka 1:1 (0:0), g.: Kopiš (5.), ill. Turčák (62.).

FK Poprad–KFC Komárom2:0 (0:0), g.: Andric´(89.), Jančo (90.).

MFK Skalica–Tatran Liptovský Mikuláš 1:1 (1:0), g.: Haša (13.), ill. Laura (52.).

FC STK 1914 Somorja–Partizán Bardejov 2:2 (2:1), g.: Berežný (19. – öngól), Zuberu (45.), ill. Bartek (45.), Horodník (90.).

MFK Ružomberok B–Slavoj Trebišov 2:1 (0:0), g.: Dopater (51.), Almaský (83.), ill. Jano (85.).