II. labdarúgóliga, 6. forduló: Sorozatban ötödször buktak, már sereghajtók a somorjaiak

2017. szeptember 3. - 20:20 | Sport

A Pomléban a mérkőzés 52. percében még 2:0-ra vezettek a somorjaiak, de a zsolnai fakó tíz perc leforgása alatt fordított, 3:2 arányban győzött.

Az újabb kudarcot követően már a csallóköziek a sereghajtók. Hazai pályán, gólokban bővelkedő meccsen ikszeltek a komáromiak, mezükben Militosyan triplázott. Figyelmet érdemel, hogy a vendégek kapusát az 52. percben kiállította a játékvezető, de a Bardejov játékosai emberhátrányban három gólt (!) szereztek.

MFK Skalica–ŠKF Sereď 2:1 (1:1), g.: Šebesta (37.), Hruška (46.), ill. Loduha (10.).

KFC Komárom–Partizán Bardejov 3:3 (0:0), g.: Militosyan (54., 73. – 11-esből, 90. – 11-esből), ill. Hamuľak (62., 85. – 11-esből), Gruca (59.).

FC STK Fluminense Somorja–MŠK Žilina B 2:3 (2:0), g.: Šmehyl (35. – 11-esből), Igor De Carvalho Juliao (41.), ill. Michlík (53.), Boženík (58.), Martinček (63.).

Inter Bratislava–FK Pohronie 2:1 (0:0), g.: Mance (62.), Baldovský (90.), ill. Pelegríni (67. – 11-esből).

AFC Nové Mesto nad Váhom–Lokomotíva Košice 0:3 (0:2), g.: Cicman (11.), Zajac (40.), Karaš (61.).

FK Poprad–FK Noves Spišská Nová Ves 3:1 (3:1), g.: Šesták (12., 24.), Medak (18.), ill. Kubus (40.).

FK Železiarne Podbrezová B–MFK Lokomotíva Zvolen 1:3 (1:2), g.: Sombat (11. – öngól), ill. Kmeť (25.), Hrebík (38.), Mikinič (88.).

Slavoj Trebišov– MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:1 (1:0), g.: Turik (4.), Bragin (68.), ill. Andrič (60.).