II. labdarúgóliga, rájátszás, 1. forduló: A hosszabbításban szerzett két góllal mentettek pontot a besztercebányaiak

1

Szombaton rajtolt el a rájátszás a honi második vonalban, melynek győztese oda-visszavágós osztályozót játszik a Fortuna Liga utolsó helyezettjével az élvonalba kerülésért.

Az első fordulóban meglepetésre a favorizált besztercebányaiak csupán döntetleneztek a vasgyáriakkal. A Dukla, mely a besztercebányai stadion rekonstrukciója miatt Zólyomban játssza hazai mérkőzéseit, kétgólos hátrányból mentett pontot. Ráadásul úgy, hogy a szépítő és a pontot érő találatát a hosszabbításban szerezte.

A szakolcaiak tizenegyesgóllal fektették két vállra a poprádiakat.

Dukla Banská Bystrica–FK Železiarne Podbrezová 2:2 (0:0), g.: Prikryl (90.+), Laksík (90.+), ill. Paraj (52.), Krčula (66.).

MFK Skalica–FK Poprad 1:0 (1:0), g.: M. Nagy (40. – 11-esből).