III.liga: Misérd a második

Az élbolyhoz tartozó nagytapolcsányiak és a lévaiak egyaránt vereséget szenvedtek az elmúlt hét végén, így az érsekújváriak visszavették a vezetést az országos harmadvonal nyugati csoportjában.

Ötödik győzelmüket aratták a csallóközi Misérd labdarúgói és felzárkóztak a második pozícióra. Az utolsó tíz percben fordították a maguk javára a mérkőzést a szerediek. Piros lap: Fehérvári (Érsekújvár).

A 10. forduló eredményei:

Érsekújvár–Verebély 2:0 (0:0), g.: Košút (46.), Ilič (88.). Nitra juniorok–Topoľčany 2:1 (1:1), g.: Paukner (18.), Bakule (53.) – Otočka (12.). Szered–Nové Mesto nad Váhom 3:1 (1:1), g.: Filo (28.), Frťala (83.), Varela (90.+) – Žák (39.). Vrbové–Léva 2:0 (1:0), g.: Mihok (7,), Gažík (87.). Moravany–Slovan Bratislava juniorok 3:0 (2:0), g.: Ondrejovič (35. és 38.), Švestka (81.). Petržalka–Domino Bratislava 1:1 (0:0), g.: Kubala (66.) – Vajdík (54.). Nemšová–Spartak Trnava juniorok 1:2 (0:1), g.: Marušinec (52.) – Pavelka (2. és 89.). Dunajská Lužná (Misérd)–Piešťany 3:1 (1:0), g.: Peťovský (38.), Pipiška (57.), Baláži (69.) – Vyskoč (82.).

1. Érsekújvár x 10 x 6 x 1 x 3 x 21:11 x 19

2. Dun. Lužná x 10 x 5 x 3 x 2 x 12:9 x 18

3. Topoľčany x 10 x 5 x 2 x 3 x 19:14 x 17

4. Léva x 10 x 5 x 2 x 3 x 15:12 x 17

5. Szered x 10 x 5 x 1 x 4 x 20:13 x 16

6. Verebély x 10 x 5 x 1 x 4 x 18:15 x 16

7. Nitra jun. x 10 x 5 x 1 x 4 x 14:15 x 16

8. Domino x 10 x 4 x 2 x 4 x 12:11 x 14