Két ellentétes félidő, komáromi döntetlen Dorogon

2021. január 25. - 11:59 | Sport

Vasárnap újabb előkészületi mérkőzést játszottak a II. labdarúgóligában a tabella 12. lépcsőfokán telelő komáromiak. Németh Szilárd vezetőedző védencei az első félidőben kétszer is betaláltak a hazaiak kapujába. Fordulás után a hazaiak előbb szépítettek, majd a hajrában 11-esből egyenlítettek.

Fotó: Facebook

„Két különböző félidőn vagyunk túl. Az első játékrészben a két gólunk mellett volt még két lehetőségünk előnyünk növelésére. A második félidő elejét alábecsültük, az ellenfél beállt a tizenhatosa elé és kontrákra rendezkedett be, amikből egyszer sikerült büntetniük, majd a második félidő végén büntetőből egyenlítettek. Az első félidőben sok jó dolgot láttam viszont az edzésekből. A játékunk kezd úgy kinézni, ahogy akartam, de a második félidőben türelmeseknek kellett volna lennünk, pontosabb passzokkal operálnunk. A felkészülés felénél tartunk, túl vagyunk az erőnléti munkán, a következő mérkőzések a bajnokság során látni kívánt játék elsajátítását szolgálják majd”

– értékelte a párharcot a KFC hivatalos honlapjának Németh Szilárd, a violák trénere.

Dorog– KFC Komárom 2:2 (0:2), a KFC gólszerzői: Szabó, Lénárth, ill. Sidibe, Nguidjol.

KFC Komárom: Bréda– Popović, Szőcs, Šimko, Šurnovský, Krela, Domonkos, Szetei, Nguidjol, Sidibe, Abrahám (Cserék: Cícho–Pittner, Saláta, Špak, Matics, Doktorík, Faragó).