KÉZILABDA: Alulmaradtak a dunaszerdahelyiek a pozsonyiakkal szemben

1

-illusztráció- (Fotó: Cséfalvay Á. András)

Vasárnap délután a BHA Bratislava csapatát fogadta az I.ligás SK DAC férfi kézilabdacsapat.

Megszokottan indult a mérkőzés, a dunaszerdahelyiek kezdték a vezetést. Nem sokkal később azonban a pozsonyiak vették át az előnyt, azonban ők sem tudtak nagy fölényt kiharcolni. A félidőt egygólos különbséggel, 12:13-mal zárták.

A második játékrészben sem alakult ki nagyobb különbség. Az utolsó percekben azonban a hazaiak kezdtek elfáradni, amit a vendégcsapat ki is használt.

Eredmény:

SK DAC – BHA Bratislava 26:29 (12:13)

Dunaszerdahelyi góllövők: Fekete Nándor 8, Gányovics Gergő 5, Lanstyák Zoltán, Mašek Stanislav 4-4, Horváth Mátyás 3, Koczó Mátyás, Kiss Bence 1-1