Komáromban és Rimaszombatban álltak a rajtvonalhoz a Trinitas Sport Club bringásai

2020. szeptember 14. - 19:57 | Sport

Vasárnapján a Trinitas Sport Club kerékpárosai Komáromban és Rimaszombatban álltak a rajtvonalhoz.

Fotók: Trinitas Sport Club

Komáromban a Piko Bike Maratonon a 47km-es távot teljesítette Šimko Kristián, aki a 3. helyen végzett, Mészáros Ottó pedig a 18.helyen ért célba. A nők között ezen a távon Nagy Réka képviselte a klubot, aki a dobogó második fokára állhatott fel a kategóriájában.

Az 57 kilométeres távon Vanyek Zsolt 5. helyen, Szabó Ákos pedig a 6. helyen ért célba.

A női mezőnyben Csicsó Dóra győzedelmeskedett.

Rimaszombatban Magyar Bálint a Teatro Okolo Malohontu nevű versenyen vett részt. A táv 85 kilométeres volt 1100 méteres szintemelkedéssel. Bálint abszolút 9. helyen végzett és kategóriájában a dobogó legalsó fokát szerezte meg.