A Komáromi járás településeinek polgármesterei és képviselői (I. rész)

A Komáromi járás településeinek választási eredményei.

A Komáromi járás településeinek polgármesterei és képviselői (I. rész)
Fotó: Cséfalvay Á. András - illusztráció
Kapcsolódó cikk:
 
Minden egy helyen a választásokról - kattints és tudj meg többet!
 

Bajcs (Bajč)

Polgármester: Virág Ottó (Híd – 452 szavazat – 77,39%) – korábbi polgármester

Alulmaradt: Juraj Marek (független – 132 szavazat – 22,60%)

Részvételi arány: 59,36%

Megválasztott képviseők: František Bachorec (Híd), Tatár Viktor (Híd), Mojzes Norbert (független), Peter Pastorek (Híd), Tánkó Kristián (Híd), Marek Denisa (MKP), Tibor Kmeťo (független), Pogány Olga (Híd), Szabó Andrea (OĽaNO)

Csallóközaranyos (Zlatná na Ostrove)

Polgármester: Varjú Éva (Híd – 694 szavazat – 61,74%) – korábbi polgármester

Alulmaradtak: Molnár Zsuzsanna (független – 430 szavazat – 38,25%)

Részvételi arány: 55,64%

Megválasztott képviselők: Hegedűs Csaba (Híd), Aranyosi Gábor (független), Varjú Péter (Híd), Szabó Viktor (Híd), Sebestyén Mária (Híd), Tomáš Kušík (független), Keszán Anikó (független), Préter Mária (független), Vígh Péter (Híd)

Csicsó (Číčov)

Polgármester: Földes Csaba (MKP – 284 szavazat – 100%) – korábbi polgármester

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 32,13%

Megválasztott képviselők: Mező András (MKP), Egri Judit (MKP), Megály Dávid (MKP), Katona István (MKP), Németh Aneta (MKP), Győri Andrea (MKP), Bödök Terézia (MKP)

Dunaradvány (Radvaň nad Dunajom)

Polgármester: Ľubomír Púchovský (független – 299 szavazat – 64,57%) – korábbi polgármester

Alulmaradt: Irena Chovanová (MKP – 164 szavazat – 35,42%)

Részvételi arány: 80,63%

Megválasztott képviselők: Juhász Béla (független), Vörös Ádám (független), Fodor Attila (független), Vörös Ferenc (független), Hajtman Zsuzsanna (független), Hornyák László (független), Vörös Attila (MKP)

Ekel (Okoličná na Ostrove)

Polgármester: Fekete Ivett (független – 410 szavazat – 57,10%)

Alulmaradt: Csicsó János (független – 172 szavazat – 23,95%), Kulcsár Ferdinand (független – 136 szavazat – 18,94%)

Részvételi arány: 58,83%

Megválasztott képviselők: Csernyánszka Mónika (MKP), Bohosová Eva (független), Kucsora Zoltán (MKP), Kulcsár Ferdinand (független), Török Tivadar (MKP), Farkas Andrej (MKP), Nagy Anita (MKP), Olláry Vidor (független), Antala István (független)

Gellér (Holiare)

Polgármester: Kürthy György (MKP – 178 szavazat – 72,06%) – új, Rácz László nem indult

Alulmaradt: Paksi Tibor (független – 69 szavazat – 27,93%)

Részvételi arány: 72,06%

Megválasztott képviselők: Inczédi Tamás (MKP), Jassová Irena (MKP), Csémi Dionýz (független), Katona Terézia (MKP), Szabó Dezső (független)

Hetény (Chotín)

Polgármester: Magyari Ferenc (Híd – 533 szavazat – 100%) – korábbi polgármester

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 49,09%

Megválasztott képviselők: Rancsó Róbert (független), Hencz Lóránt (független), Csintalan Csaba (független), Bakulár Zoltán (független), Hencz Miklós (független), Vojačeková Jana (független), Sárai Jenő (független), Csintalan István (MKP), Ollé Gábor (MKP)

Ifjúságfalva (Dedina Mládeže)

Polgármester: Gönczöl Gabriella (Híd – 167 szavazat – 100%)

Alulmaradt: -

Részvételi arány: 47,92%

Megválasztott képviselők: Tuška Marcel (független), Fülöp Tibor (független), Varga Ottó (független), Marián Plavec (független), Mahuliena Skalnická (Híd)

Ímely (Imeľ)

Polgármester: Tyukos Ferenc (független – 605 szavazat – 67,82%) – korábbi polgármester

Alulmaradtak: Tóth Gyöngyike (MKP – 202 szavazat – 22,64%), Kováč Jozef (független – 85 szavazat – 9,52%)

Részvételi arány: 53,77%

Megválasztott képviselők: Tóth Marián (MKP), Michal Bacigál (Híd), Michal Kucman (Híd), Marek Petrík (Híd), Haris Viktória (független), Kovács Alica (MKP), Kesan László (Híd), Závodský László (MKP), Tóth Gyöngyike (MKP)

Izsa (Iža)

Polgármester: Domin István (MKP – 756 szavazat – 87,70%) – korábbi polgármester

Alulmaradtak: Vass István (független – 82 szavazat – 9,51%), Szabó Gyula (Híd – 24 szavazat – 2,78%)

Részvételi arány: 59,33%

Megválasztott képviselők: Balogh Tímea (MKP), Broczká Csilla (MKP), Varga Márta (MKP), Bulajcsík Klaudia (MKP), Šipoš Péter (független), Helena Vicianová (független), Kiss Zsolt (MKP), Csókás Ferenc (MKP), Majkút Tamás (MKP)

Karva (Kravany nad Dunajom)

Polgármester: Duka Gábor (független – 224 szavazat – 52,33%) – korábbi polgármester

Alulmaradtak: Ollé István (MKP – 128 szavazat – 29,90%), Kuczmann István (független – 65 szavazat – 15,18%), Vicena Kristián (Híd – 11 szavazat – 2,57%)

Részvételi arány: 70,19%

Megválasztott képviselők: Gulyás Károly (független), Sabla Imre (független), Tóth Tibor (Híd), Hromada Béla (MKP), Ollé Katalin (MKP), Vass Friderika (MKP), Virág Ilona (MKP)

Keszegfalva (Kameničná)

Polgármester: Pataki Dezső (MKP – 535 szavazat – 56,85%) – új,

Alulmaradtak: Milan Lehocký (független – 258 szavazat – 27,41%), Novák Roland (független – 148 szavazat – 15,72%)

Részvételi arány: 57,28%

Megválasztott képviselők: Bényi Zoltán (független), Lőrincz Tibor (MKP), Blaškovič Lőrincz Erika (MKP), Novák Roland (független), Szüllő Zsolt (MKP), Viczena Edina (MKP), Markovics János (MKP), Lőrincz Alexander (MKP), Kertész Ildikó (Híd)

(tt)