A komáromiak a 89. percben még vezettek, de pontot nem szereztek Skalicán

2021. május 22. - 20:27 | Sport

A pénteki poprádi mérkőzést (FK Poprad–FC Košice 1:1) követően szombaton öt párharc zajlott a honi második vonal idényzáró fordulójában.

Karol Scholtz illusztrációs felvétele

A somorjaiak döntetleneztek a Podbrezová otthonában. A hazaiak a 86. percben büntetőből egyenlítettek.

A komáromiak az első félidőben kétszer is betaláltak a Skalica kapujába. Németh Szilárd védencei a 89. percben még vezettek, az erdőhátiak azonban a végjátékben fordítottak, s otthon tartották a pontokat.

Vaskos meglepetést keltett a ligetfaluiak győzelme a besztercebányai Dukla zólyomi ideiglenes otthonában.

MFK Skalica–KFC Komárom 3:2 (0:2), g.: Šebesta (60.), Černek (90.), Ranko (90.+3.), ill. Pastorek (22.), Abrahám (29.).

FK Železiarne Podbrezová–FC STK 1914 Somorja 1:1 (0:1), g.: Breznaník (84. – 11-esből), ill. Rymarenko (18.).

FK Dubnica nad Váhom–Slovan Bratislava jun. 1:0 (0:0), g.: Dávidík (72.).

MFK Dukla Banská Bystrica–FC Petržalka 1:2 (1:1), g.: Vujoševič (37.), ill. Horvát (9., 48.).

Slavoj Trebišov–MŠK Púchov 2:2 (1:2), g.: Kanu (25., 90.+2.), ill. Varga (30.), Michlík (45.).