Konferencia-liga: Négy között az Olimpiakosz és a Club Brugge

1

Fotó: TASR/AP

Az Olimpiakosz és a Club Brugge csapatával lett teljes a labdarúgó Konferencia-liga elődöntős mezőnye.

A negyeddöntős párharcok csütörtöki visszavágóján a 16 közé jutásért rendezett februári párharcban a Ferencvárost búcsúztató Olimpiakosz a Fenerbahcéhoz látogatott azután, hogy múlt csütörtökön 57 perc után már háromgólos előnyben volt, végül mégis csak 3-2-re győzött. Az isztambuli folytatásban a hazaiak a 11. percben betaláltak, majd a hosszabbítás sem hozott döntést, a szétlövésben pedig a görög csapat volt a jobb.

A másik esti meccsen a Club Brugge idegenben is megverte a görög PAOK-ot, így magabiztosan került a négy közé.

Konferencia-liga, negyeddöntő, visszavágók:

PAOK (görög)-Club Brugge (belga) 0-2 (0-2)
gól: Jutgla (33., 45.)

Továbbjutott: a Club Brugge, 3-0-ás összesítéssel.

Fenerbahce (török)-Olimpiakosz (görög) 1-0 (1-0, 1-0, 1-0) – 11-esekkel 2-3
g: Kahveci (11.)
piros lap: Ntoi (Olimpiakosz, 124.)

Továbbjutott: az Olimpiakosz 3-3-as összesítéssel, 11-esekkel.

Fiorentina (olasz)-Viktoria Plzen (cseh) 2-0 (0-0, 0-0, 1-0) – hosszabbítás után
gól: Gonzalez (92.), Cristiano Biraghi (108.)
piros lap: (Cadu, 66., Viktoria Plzen)

Továbbjutott: a Fiorentina, 2-0-s összesítéssel

Lille (francia)-Aston Villa (angol) 2-1 (1-0, 2-1, 2-1) – 11-esekkel: 3-4
gól: Yazici (15.), Andre (68.), illetve Cash (87.)

Továbbjutott: az Aston Villa, 3-3-as összesítéssel, 11-esekkel