Konferencia-liga: Értékes pontot szerzett a Slovan a PAOK otthonában

1

Fotó: TASR/AP

Az ŠK Slovan Bratislava csütörtökön megszerezte az első pontját a Konferencia-liga F-csoportjában idegenben, miután 1-1-es döntetlent játszott a PAOK Solún csapatával.

Mindkét gól a mérkőzés első negyedében esett: először a görögök játékosa, Akpom volt eredményes a 9. percben, majd érkezett a gyors válasz a 15. percben a Slovan középpályása, Ande Green révén.

A második kör után a Slovan a táblázat harmadik helyén áll egy ponttal. Legközelebb október 21-én a Gibraltárt fogadják Pozsonyban.

Konferencia-liga, csoportkör, 2. forduló:

E csoport:
Union Berlin (német)-Makkabi Haifa (izraeli) 3-0 (1-0)
Feyenoord (holland)-Slavia Praha (cseh) 2-1 (2-0)

Az állás: 1. Feyenoord 4 pont, 2. Slavia Praha 3, 3. Union Berlin 3, 4. Makkabi Haifa 1

F csoport:
PAOK Szaloniki (görög)-Slovan Bratislava (szlovák) 1-1 (1-1)
FC Köbenhavn (dán)-Lincoln Red Imps (gibraltári) 3-1 (2-1)

Az állás: FC Köbenhavn 6 pont, 2. PAOK Szaloniki 4, 3. Slovan Bratislava 1, 4. Lincoln Red Imps 0

G csoport:
Vitesse (holland)-Stade Rennes (francia) 1-2 (1-0)
Tottenham Hotspur (angol)-NS Mura (szlovén) 5-1 (2-0)

Az állás: 1. Tottenham Hotspur 4 pont (7-3), 2. Rennes 4 (4-3), 3. Vitesse 3, 4. Mura 0

H csoport:
Omonia Nicosia (ciprusi)-Qarabag FK (azeri) 1-4 (1-0)
FC Basel (svájci)-Kairat Almati (kazah) 4-2 (3-0)

Az állás: 1. Qarabag 4 pont (4-1), 2. FC Basel 4 (4-2), 3. Kairat Almati 1 (2-4), 4. Omonia Nicosia 1 (1-4)

A csoport:
Alaskert (kazah)-HJK Helsinki (finn) 2-4 (1-1)
LASK Linz (osztrák)-Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 1-1 (1-0)

Az állás: 1. Makkabi Tel-Aviv 4 pont (5-2), 2. LASK Linz 4 (3-1), 3. Helsinki JK 3, 4. Alaskert 0

B csoport:
Partizan Beograd (szerb)-Flora Tallinn (észt) 2-0 (2-0)
KAA Gent (belga)-Anortoszisz Famaguszta (ciprusi) 2-0 (1-0)

Az állás: 1. Partizan Beograd 6 pont (4-0), 2. KAA Gent 6 (3-0), 3. Flora Tallinn 0 (0-3), 4. Anortoszisz Famaguszta 0 (0-4)