Konferencia-liga: Továbbjutott a Spartak Trnava és az MŠK Žilina is

2021. július 30. - 07:56 | Sport

A nagyszombatiak a romániai Sepsiszengyörgy csapatát ütötték ki hosszabbítás utáni tizenegyesekkel. A zsolnai csapat a ciprusi Apollon Limasolon jutott túl. Az Újpest FC egy lichtensteini csapatot ejtett ki, a Puskás Akadémiát pedig lett csapat búcsúztatatta.

Konferencia-liga: Továbbjutott a Spartak Trnava és az MŠK Žilina is
Fotó: TASR

Eredmények, selejtező, 2. forduló, visszavágók:
------------------------------------------------
SEPSI OSK (romániai)-SPARTAK TRNAVA 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) - tizenegyesekkel: 3-4
Tj: a Trnava, 1-1-es összesítéssel, tizenegyesekkel.

Puskás Akadémia FC-FK Rigas FS (lett) 0-2 (0-0)
Továbbjutott: a Rigas, 5-0-ás összesítéssel.

Raków Czestochowa (lengyel)-FK Suduva (litván) 0-0 - tizenegyesekkel: 4-3
Tj: a Raków, 0-0-ás összesítéssel, tizenegyesekkel.
1. FC Slovácko (cseh)-Lokomotiv Plovdiv (bolgár) 1-0 (1-0, 1-0, 1-0) - tizenegyesekkel 2-3
Tj: a Plovdiv, 1-1-es összesítéssel, tizenegyesekkel.
The New Saints (walesi)-Zalgiris Kaunas (litván) 5-1 (3-0)
Tj: a New Saints 10-1-es összesítéssel.
Breidablik (izlandi)-Austria Wien (osztrák) 2-1 (2-0)
Tj: a Breidablik, 3-2-es összesítéssel.
CS Fola Esch (luxemburgi)-FK Sahcjor Szalihorszk (fehérorosz) 1-0 (0-0)
Tj: a Fola, 2-1-es összesítéssel.
Makkabi Tel-Aviv (izraeli)-FK Sutjeska Niksic (montenegrói) 3-1 (2-0)
Tj: a Makkabi, 3-1-es összesítéssel.
Borac Banja Luka (bosnyák)-Linfield FC (északír) 0-0
Tj: a Linfield, 4-0-ás összesítéssel.
Connah's Quay Nomads (walesi)-FC Prishtina (koszovói) 4-2 (1-2)
Tj: a Prishtina, 6-5-ös összesítéssel.
Feyenoord (holland)-FC Drita (koszovói) 3-2 (1-2)
Tj: a Feyenoord, 3-2-es összesítéssel.
FK Partizani Tirana (albán)-FC Basel (svájci) 0-2 (0-1)
Tj: a Basel, 5-0-ás összesítéssel.
HNK Rijeka (horvát)-Gzira United FC (máltai) 1-0 (1-0)
Tj: a Rijeka, 3-0-ás összesítéssel.
KF Shkendija (északmacedón)-Riga FC (lett) 0-1 (0-0)
Tj: a Riga, 3-0-ás összesítéssel.
Slask Wroclaw (lengyel)-Ararat Jereván (örmény) 3-3 (1-2)
Tj: a Wroclaw, 7-5-ös össeszesítéssel.
FK Vojvodina (szerb)-FK Panevezys (litván) 1-0 (0-0)
Tj: a Vojvodina, 2-0-ás összesítéssel.
korábban:
Birkirkara FC (máltai)-Olimpija Ljubljana (szlovén) 1-0 (1-0, 1-0, 1-0) - tizenegyesekkel: 4-5
Továbbjutott: a Ljubljana, 1-1-es összesítéssel, tizenegyesekkel.
FK Bodö/Glimt (norvég)-Valur (izlandi) 3-0 (1-0)
Tj.: a FK Bodö/Glimt, 6-0-s összesítéssel.
Dinamo Breszt (fehérorosz)-Viktoria Plzen (cseh) 1-2 (0-1)
Tj.: a Viktoria Plzeň, 4-2-es összesítéssel.
FC Honka (finn)-NK Domzale (szlovén) 0-1 (0-1)
Tj.: az NK Domzale, 2-1-es összesítéssel.
Keshla FK (azeri)-PFC Szocsi (orosz) 2-4 (1-2)
Tj.: a Szocsi, 7-2-es összesítéssel.
Sumqayit FK (azeri)-FK Cukaricki (szerb) 0-2 (0-2)
Tj.: az FK Cukaricki, 2-0-s összesítéssel.
Vorszkla Poltava (ukrán)-Kuopio PS (finn) 2-3 (0-0, 2-2, 2-2) - hosszabbítás után
Tj.: a Kuopio, 5-4-es összesítéssel.
FC Santa Coloma (andorrai)-Hibernian FC (skót) 1-2 (0-0)
Tj.: a Hibernian, 5-1-es összesítéssel.
BK Häcken (svéd)-Aberdeen FC (skót) 2-0 (0-0)
Tj.: az Aberdeen, 5-3-as összesítéssel.
FCI Levadia Tallinn (észt)-Dundalk FC (ír) 1-2 (1-1)
Tj.: a Dundalk, 4-3-as összesítéssel.
MŠK ŽILINA (szlovák)-APOLLON LIMASOL (ciprusi) 2-2 (1-1)
Tj.: az MŠK Žilina, 5-3-as összesítéssel.

FC Milsami Orhei (moldovai)-IF Elfsborg (svéd) 0-5 (0-3)
Tj.: az Elfsborg, 9-0-s összesítéssel.
Rosenborg BK (norvég)-FH Hafnarfjördur (izlandi) 4-1 (0-0)
Tj.: a Rosenborg, 6-1-es összesítéssel.
Valerenga IF (norvég)-KAA Gent (belga) 2-0 (1-0)
Tj.: a Gent, 4-2-es összesítéssel.
FK Tarpeda Zsodzina (fehérorosz)-FC Köbenhavn (dán) 0-5 (0-1)
Tj.: a Köbenhavn, 9-1-es összesítéssel.
Hapoel Beer-Seva (izraeli)-FC Arda Kardzhali (bolgár) 4-0 (2-0)
Tj.: a Hapoel, 6-0-s összesítéssel.
Sivasspor (török)-Petrocub Hincesti (moldovai) 1-0 (0-0)
Tj.: a Sivasspor, 2-0-s összesítéssel.
Makkabi Haifa (izraeli)-Dinamo Tbiliszi (georgiai) 5-1 (2-1)
Tj.: a Makkabi, 7-2-es összesítéssel.
BATE Bariszav (fehérorosz)-FC Dinamo Batumi (georgiai) 1-4 (1-0)
Tj.: a Batumi, 4-2-es összesítéssel.
Aarhus GF (dán)-Larne FC (északír) 1-1 (0-1)
Tj.: a Larne, 3-2-es összesítéssel.
Ironi Ashdod (izraeli)-Qarabag FK (azeri) 0-1 (0-1)
Tj.: a Qarabag, 1-0-s összesítéssel.
FC Vaduz (liechtensteini)-ÚJPEST FC 1-3 (1-1)
Tj: az Újpest, 5-2-es összesítéssel.

Sahtyor Karagandi (kazah)-FCSB (román) 2-1 (1-0, 2-1, 2-1) - tizenegyesekkel: 5-3
Tj: a Sahtyor Karagandi, 2-2-es összesítéssel, tizenegyesekkel.
FC Tobol (kazah)-Hajduk Split (horvát) 4-1 (0-0, 3-1, 3-1) - hosszabbítás után
Tj: az FC Tobol, 4-3-as összesítéssel.
FK Liepaja/Mogo (lett)-CSZKA Szófia (bolgár) 0-0 - tizenegyesekkel: 1-3
Tj.: a CSZKA Szófia, 0-0-s összesítéssel, tizenegyesekkel.

mti/para