Krásne svietidlá do kúpeľne: Tieto sú pre vás ako vyšité

2022. augusztus 1. - 12:32 | Tech

Kúpeľňa je pre mnohých najobľúbenejšia miestnosť – dokáže z nás spraviť ľudí predtým, než sa vydáme na misiu „tam von“. Keďže tu ale prebiehajú činnosti, ktoré si vyžadujú sústredenie a nasadenie, ako napr. úprava mejkapu, je tu potrebné aj dobré a silné osvetlenie. A presne také si pre vás pripravili odborníci zo značky Rábalux.

Krásne svietidlá do kúpeľne: Tieto sú pre vás ako vyšité

Svietidlá Rábalux Lucas si na vás posvietia

Svietidlá Rábalux Lucas sú svojim čistým dizajnom ako stvorené práve na využitie v kúpeľniach alebo na WC. Nie je na nich nič, čo by ich dizajn narúšalo. Iba krycie sklo, ktoré pôsobí mimoriadne čisto. Nie sú tu dokonca ani žiadne prstence, ktoré by svietidlo obkolesovali. Znamená to, že svietiaca plocha je využitá na maximum. Navyše, do ktorej kúpeľne by sa nehodilo biele svietidlo?

Ďalšou výhodou svietidiel Rábalux Lucas je zabudovaný LED zdroj, čo znamená minimálnu spotrebu elektrickej energie. Ušetríte tak hneď trikrát – jednak na nákupe, ale aj na dlhej životnosti a tiež na nižších účtoch na elektrinu. Svietidlá Rábalux Lucas sú jednoducho multifunkčne naladené.

Ak chcete navyše ušetriť, v našom e-shope tieto svietidlá nájdete iba za 8,99 eur.

Kúpiť si ich teda môžete aj do chodby alebo do WC miestnosti.

Aké sú svietidlá Rábalux?

Svietidlá Rábalux sú koncipované s dôrazom na čo najvyššiu kvalitu, čím je zabezpečená ich 100 % spoľahlivosť. Vyrobené sú z kvalitných materiálov, vďaka čomu je isté, že vám dlho vydržia. Dôležitým faktorom je aj ten dizajnérsky. V rámci Rábaluxu sa oň stará špeciálne vyškolený tím dizajnérov, ktorí sledujú najnovšie trendy. Úzko pritom spolupracujú s tímom inžinierov, ktorí ich dizajnérske nápady pretavia do skutočnosti.

Vyberte si aj vy nové svietidlá Rábalux Lucas a osvetlite si vašu domácnosť. Uvidíte, že neoľutujete.


Forrás: www.elampy.sk

(PR-cikk)