Leégést követő gyenge fellángolás

2017. március 29. - 07:16 | Sport

A szlovák 21 évesek labdarúgó-válogatottja a szenci Nemzeti Edzőközpontban kedden este  2:1 arányban legyőzte a szerbek hasonló korú válogatottját.

A mérkőzés előkészületi találkozó volt a lengyelországi kontinensviadalra. Négy nappal korábbam Szlovákia legénysége megalázó, 1:4 arányú vereséget szenvedett a cseh válogatottól Karvinában. A szenci összecsapást fegyelmezetteben kezdték a hazaiak, az első félidőben lényegében egy-egy komolyabb helyzet alakult ki mindkét kapu alőtt.

A második játékrészben Bénes az 57. percben vezetéshez juttatta a hazai csapatot, majd három perccel később a csapatkapitány Zreľák volt eredményes. A szerbek a 64. percben Milinkovics-Savics révén szépítettek egy csodálatos találattal a tizenhatos mögül. A Hapal-legénység a második félidőben alaposan felülmúlta ellenfelét, de több találatot nem ért el.