A mérkőzés 19. percétől emberhátrányban játszottak a DAC-ifik

I. labdarúgóliga (U19), 19. forduló: Győztek a fővárosi égszínkékek Sárosperjesen, átvették a vezetést.

Kimaradtak a dunaszerdahelyi helyzetek a találkozó legelején, egy védelmi hibából a sárga-kékek “ráadásul” tíz emberre fogyatkoztak, s már nem tudtak felülkerekedni a senicaiak felett. A vendégek a 66. percben megszerzett vezetést még növelhették is volna, de Dominik Martišiak a 69. percben tizenegyest hibázott. A DAC-ifik egyébként a döntetlen eredmény ellenére megtartották 5. helyezésüket a tabellán.

A forduló második elhibázott tizenegyese az eperjesi Samuel Glaiš nevéhez fűződik, aki a pozsonyi Slovan elleni összecsapás 26. percében, 0:0-ás állásnál nem talált a hálóba.

Piros lap: Bajnóczi Nikolas (19., FK DAC 1904 Dunaszerdahely), Dávid Vaško (29., FC Nitra).

EREDMÉNYEK

FK DAC 1904 DUNASZERDAHELY–FK Senica 1:1 (0:0), g.: Csóka Dániel (87.) – Julian Caro Sepulveda (66.).

Sárga lap: Nagy Máté (61.), Bénes Krisztián (68.) – Ervín Matta (63.).

Játékvezető: Rastislav Jurenka.