Moderné dizajnové LED panely

2022. május 10. - 12:39 | Tech

LED panely patria k moderným interiérovým svietidlám, ktoré často zdobia a osvetľujú kúpeľňu alebo kuchyňu našich domovoch. Klasické osvetlenie je nahrádzané úspornými LED panelmi, ktoré majú štýlový dizajn a splývajú s prostredím nábytku a miestnosti.

Moderné dizajnové LED panely

Osvetlenie pracovnej plochy kuchyne, alebo prostredia kúpeľne, je súmerné a jednotlivé body svietidla z LED panelov sú pri osvetlení nebadateľné.

LED panely patria k najúspornejším svietidlám, ktoré sa používajú v našich domovoch. Ich potrebný výkon, energetického zdroja elektrickej energie, je nepatrný a spotreba nepresahuje viac, ako niekoľko desiatok wattov.

LED panely hľadajte v kuchyni a kúpeľni

LED panely sa často využívajú v domoch a bytoch najmä na osvetlenie pracovnej plochy v kuchyni a jedálni. Vo Vašej modernej čiernej kuchyne bude pracovná plocha súmerne osvetlená, úspora elektrickej energie je vysoká, efektivita a intenzita osvetlenia sa dá regulovať silou a výkonom LED panelového svietidla.

Druhým najčastejšie využívaným priestorom použitia LED panelov v domácnosti je kúpeľňa. LED panel sa môže zapustiť do steny, alebo ho zakryjete a zapustíte do sadrokartónu. Moderné dizajnové LED panely majú skvelé možnosti a variácie tvarov, od hranatých LED svietidiel, cez dizajnové kúsky, až po tradičné, okrúhle LED panely a ich farebná škála sa prispôsobí každému druhu modernej alebo dizajnovej kúpeľne.

LED panely ako hlavné, aj doplnkové osvetlenie

Ako sme už spomenuli, LED panely najčastejšie v našich domácnostiach nájdeme v kuchyni a kúpeľni. Dajú sa použiť ako hlavné osvetlenie miestnosti, ktoré je moderným dizajnovým doplnkom, alebo sa môžu použiť ako doplnkové osvetlenie priestoru, či jeho určitej konkrétnej časti.

V kuchyni sa LED panely používajú na celkové osvetlenie priestoru kuchyne, jedálenského stola, ale aj pracovnej dosky kuchynskej linky. Štýlové, moderné, dizajnové LED panely sa dajú použiť aj ako doplnok k hlavnému osvetleniu miestnosti. Kombináciou priestorového LED osvetlenia a osvetlenia LED panelmi určitej časti kuchyne, sa dokáže vytvoriť dokonalá harmónia, ktorá zvyšuje komfort práce počas nedostatku denného svetla.

V kúpeľni sa LED panely dajú zabudovať do steny alebo sadrokartónu. Okrúhle, alebo hranaté LED svietidlo, dokonale presvetlí priestor hygienických priestorov, ako v časti bežnej dennej starostlivosti, tak aj v časti špeciálnej starostlivosti o telo.

Moderný dizajn LED panelov, energetická úspora

LED panely sa vyznačujú nielen skvelým dizajnom, okrúhlym alebo hranatým tvarom a širokou škálou možností zapustiť svietidlá do nábytku, sadrokatónu či stien miestností. Hlavným a motivujúcim prvom LED svietidiel, je ich energetická úspora, ktorá je základným hnacím prvkom pri rozhodovaní sa pre kúpu LED panelov do domácnosti.

Výrazné zníženie spotreby elektrickej energie na prevádzku a svietenie LED panelov v byte alebo dome, môžete pri zmene štandardného osvetlenia, uvidieť aj pri mesačných nákladoch za elektrickú energiu v domácnosti.

Navyše, pri používaní LED panelov, si zvýšite svetelný komfort pri činnostiach, pri ktorých je bežné denné svetlo nedostačujúce a musíte použiť doplnkové, alebo hlavné svietidlo LED panelov v miestnosti napriklad v modernej čiernej kuchyni.


Forrás: www.elampy.sk

(PR-cikk)