Moderné trendy lustrov a svietidiel do jedálne 

2022. október 16. - 12:38 | Tech

Nové trendy lustrov a svietidiel do jedálne sú ladené do čiernej a zlatej farby. Moderné lustre a moderné stojanové lampy sú trendom nadchádzajúcej sezóny. Vhodnou kombináciou svietidiel a lustrov v jedálni dokážete vytvoriť neopakovateľnú a čarovnú atmosféru miesta, kde sa stretáva, nielen pri jedle, celá rodina.

Moderné trendy lustrov a svietidiel do jedálne 

Jedáleň je miestom, kde rodina trávi pomerne veľa času. Jednotliví členovia sa stretávajú pri spoločnom stolovaní, ale aj pri bežných rozhovoroch. Aktuálna sezóna trendov do domácnosti nastolila moderný minimalistický pohľad na osvetlenie jedálne v domácnosti.

Lustre a stropné svietidlá do jedálne patria

Aj keď by sa zdalo, že moderné trendy osvetlenia do jedálne vylučujú lustre a stropné svietidlá, opak je pravdou. Moderný luster a moderné stropné svietidlá sú stále „trendy“ a prinášajú v mnohých domácnostiach srdečnú svetelnú atmosféru domova.

Pri farbe prevláda trendová kombinácia bielej a čiernej farby, doplnená zlatými prvkami. Pri materiáloch je to stále kov, plast, ale zaujímavým doplnkom je drevo, ktoré vždy vyčarí tú správnu prírodnú atmosféru.


Forrás: www.elampy.sk

(PR-cikk)