Négy dunaszerdahelyi győztes a Brünni Nagydíjon

1

Négy arany-, két ezüstérmet szereztek a dunaszerdahelyi birkózók Brünnben (Fotó a klub képarchívumából)

Hat dobogós helyezést produkáltak, négy arany- és két ezüstérmet szereztek a dunaszerdahelyi birkózók Brünnben. A brünni nagydíjon Csehország, Szlovákia, Szerbia, Lengyelország és Ausztria 163 versenyzője csatázott a győzelemért.

A Hakszer Tibor és Vajas József edzők vezette dunaszerdahelyiek közül a diákok 43 kg-os súlycsoportjában Kovács Ferenc Dániel, a serdülök között Bazsó Marek (52 kg), Varga Balázs (62 kg), valamint a kadet korosztályban Csörgő László (55 kg) diadalmaskodott súlycsoportjában. Rajtuk kívül még Zsigmond Árpád (63 kg) és Szakács Dominik (52 kg) került az éremszerzők közé.