Nemzetek Ligája – Hatgólos döntetlen Kölnben

1

Fotó: AP

Hatgólos döntetlent játszott a német és a svájci válogatott a labdarúgó Nemzetek Ligája 4. fordulójában.

A kölni találkozón 26 perc után a vendégek már két góllal vezettek, a házigazdák azonban a Chelsea két játékosa, Timo Werner és Kai Havertz találataival egyenlítettek.

A svájci együttes Mario Gavranovic második góljával ismét megszerezte a vezetést, de három perccel később Serge Gnabry egy nagyszerű sarkazással beállította a végeredményt.

A Real Madrid középpályása, Toni Kroos 100. alkalommal lépett pályára a Nationalelfben.

Az A divízió 4. csoportjának másik összecsapásán a listavezető spanyolok 1-0-ra kikaptak Ukrajnában, így még mindegyik csapatnak maradt esélye megnyerni a kvartettet.

Nemzetek Ligája, 4. forduló:

A divízió:

4. csoport: Németország-Svájc 3-3 (1-2)
Ukrajna-Spanyolország 1-0 (0-0)

Az állás: 1. Spanyolország 7 pont, 2. Németország 6 (7-6), 3. Ukrajna 6 (4-7), 4. Svájc 2

2. csoport: Liechtenstein-San Marino 0-0

Az állás: 1. Gibraltár 6 pont/2 mérkőzés, 2. Liechtenstein 4/3, 3. San Marino 1/3